Gwiazda UFC pokazała poranioną twarz po przegranej walce. Otrzymała 200 ciosów!

Antonina Szewczenko przegrała walkę z Katlyn Chookagian na gali UFC w Las Vegas. Ukrainka po gali pokazała zdjęcie poranionej twarzy na swoim Instagramie. - Wrócę silniejsza - zapowiada.

Antonina Szewczenko w trakcie walki z Katlyn Chookagian na gali UFC otrzymała aż 200 ciosów od swojej rywalki. Chookagian wygrywała każdą rundę i odniosła zdecydowane zwycięstwo. Zemściła się tym samym za niedawną porażkę z siostrą Ukrainki, Walentiną. 

Zobacz wideo "Nawet za 10 mln euro nie wróciłbym na ring". Sportowa rozmowa dnia z Dariuszem Michalczewskim

Szewczenko pokazała twarz po porażce na gali UFC

- MMA to trudny sport, ale jest moim przeznaczeniem. Wrócę silniejsza - napisała po porażce Szeczenko, pokazując na Instagramie swoją poranioną twarz. Otrzymała wiele pozytywnych i wspierających komentarzy, ale są i kibice, którzy twierdzą, że w niczym nie przypomina sposobu walki swojej siostry i musi jeszcze dużo pracować, żeby jej dorównać. 

 

Szewczenko w wypowiedzi po walce mówiła, że czuje się dobrze i zapowiedziała, że jest gotowa na walkę z każdą zawodniczką. Początkowo zawodniczka miała wziąć udział w gali UFC Fight Night 173, którą pod koniec kwietnia przełożono. Ukrainka w sobotę zawalczyła podczas  wydarzenia "UFC on ESPN: Woodley vs. Burns" i doznała drugiej porażki w karierze. Do tej pory wygrała osiem walk

Przeczytaj także:

Więcej o: