Conor McGregor pochwalił się ekskluzywnym cackiem. Kosztuje aż 50 tys. funtów

Conor McGregor pochwalił się kolejnym ekskluzywnym zegarkiem. Tym razem Irlandczyk zaprezentował model warty aż 50 tys. funtów!

"Oto mięśnie, diamenty i uśmiech dla wszystkich moich fanów, kocham was wszystkich" - tak swoje najnowsze zdjęcie na Instagramie podpisał Conor McGregor. Irlandczyk pozdrowił kibiców, jednocześnie chwaląc się nowym zegarkiem, który lśnił na jego nadgarstku.

Zobacz wideo Sportowa rozmowa dnia z Karoliną Kowalkiewicz. "Lekarz powinien był przerwać walkę"
 

Platynowy Rolex, którym pochwalił się słynny zawodnik MMA wart jest nawet 50 tys. funtów! Producent opisuje go słowami: "noszony przez większą liczbę prezydentów, przywódców i wizjonerów niż jakikolwiek inny zegarek".

Zegarek Conora McGregora (z lewej strony)Zegarek Conora McGregora (z lewej strony) Instagram.com/thenotoriousmma

McGregor chwali się ekskluzywnymi zegarkami

McGregor znany jest z uwielbienia dla drogich gadżetów oraz chwalenia się nimi w mediach społecznościowych. Na początku maja Irlandczyk pokazał na Instagramie inny zegarek. Tamten model kosztuje aż 80 tys. funtów, a na całym świecie wyprodukowano ich zaledwie 25.

McGregor (22-4) po raz ostatni walczył w styczniu tego roku, gdy w efektowny sposób rozbił Donalda Cerrone, nokautując go już w 40. sekundzie walki

Więcej o: