Znakomita wiadomość dla fanów KSW i FEN! Nowa cena PPV

Gale KSW w systemie Pay-Per-View od dłuższego czasu kosztowały 40 zł. Największa organizacja MMA w Polsce zdecydowała się jednak obniżyć cenę kolejne gali, a na ten sam krok zdecydowała się organizacja Fight Exclusive Night, która zadebiutuje z pierwszą galą w systemie PPV. Cenę narzuca stacja, która transmituje te wydarzenia, więc na taką obniżkę zgodziła się zapewne telewizja Polsat.

Za pomocą swoich mediów społecznościowych KSW poinformowało, że za galę z numerem 53 zapłacimy 29 zł. Jutro poznamy dokładną datę i pierwsze zestawienia gali KSW 53.

Zobacz wideo Karolina Owczarz: Zawsze mam kryzys tuż przed walką. Wtedy płaczę i nie chcę się bić

- Ostatnie miesiące pokazały nam wszystkim, że trzeba dbać o ludzi wokół siebie, a szczególnie tych bliskich. Dla KSW najbliżsi są fani, dlatego chcemy dać Wam coś od siebie w tych trudnych czasach i obniżamy cenę PPV na nadchodzącą galę! Już jutro ogłosimy datę i pierwsze pojedynki KSW 53 - brzmi treść wpisu zamieszczonego na profilu KSW na Facebooku.

Błyskawicznie pojawiła się również wiadomość, że za galę FEN 28 również zapłacimy 29zł. Poinformował o tym prezes Paweł Jóźwiak.

Więcej o sportach walki przeczytasz na portalu inthecage.pl.

Więcej o: