"Nie rozumiem, dlaczego chcecie śmierci McGregora. Zrobiłbym co chciał"

Kamaru Usman, aktualny mistrz UFC w wadze półśredniej jest pewny swojej wygranej z Conorem McGregorem. Zawodnik jest otwarty na propozycję walki, jednak jego zdaniem, Irlandczyk nie ma z nim szans w oktagonie.

Kamaru Usman zabrał głos na temat walki o pas mistrzowski UFC w wadze półśredniej, którą miałby stoczyć z Conorem McGregorem. Nigeryjczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych zakpił z irlandzkiego zawodnika i napisał, że pokonałby McGregora bez problemów.

Naprawdę nie rozumiem, dlaczego wszyscy chcecie jego śmierci!! Wyr***ałbym go tam, gdybym tylko chciał, a on nic by z tym nie zrobił. Dajcie ku**a spokój.

- czytamy w poście mistrza UFC w wadze półśredniej.

Conor McGregor wróci do oktagonu na walkę o pas mistrzowski?

Konflikt między zawodnikami ciągnie się od dłuższego czasu. Kamaru Usman i Conor McGregor wzajemnie zaczepiają się w mediach społecznościowych. Na wiadomość Irlandczyka, że szedł do wagi 170 lbs (+/- 77 kg), Nigeryjczyk szybko odpowiedział, aby odstawił swój alkohol. 

Musisz być pijany znowu to pisząc. Odstaw to whiskey dzi*ko

- napisał Kamaru Usman. 

Conor McGregor swoją ostatnią walkę stoczył podczas gali UFC 246 w styczniu 2020 roku. Po ponad roku przerwy, 31-letni zawodnik MMA pokonał w ciągu 40 sekund Donalda Cerrone. Kamaru Usman nie przegrał walki od 2013 roku, a w pozostałych szesnastu starciach, siedmiokrotnie wygrywał przez nokaut. Pas mistrzowski zdobył w marcu 2019 roku, pokonując Tyrona Woodley'a. Ostatnią walkę, w której obronił mistrzostwo w wadze półśredniej, stoczył w grudniu ubiegłego roku. 

Więcej o: