Sport.pl

Pierwsza taka walka w historii w Polsce! Zamiast krwi polały się łzy

W Polsce jeszcze takiej walki nie było. Na gali Wotore II na gołe pięści zawalczyły kobiety. Klaudia Syguła pokonała Karolinę Sobek.

Jeśli ktoś spodziewał się szarpaniny, mógł poczuć się rozczarowany. Bo to nie była uliczna bitka, tylko bardzo poukładana, techniczna walka. Obie zawodniczki zaczęły bardzo spokojnie. Od początku kontrolowały dystans. Dopiero po dwóch minutach weszły w zwarcie. Na plecach wylądowała wtedy Karolina Sobek. I chwilę później poddała walkę, bo efektowną dźwignię na nogach założyła jej Klaudia Syguła.

Zobacz wideo "Niech Adamek zrobi imprezę na pożegnanie. Po co ma boksować?"

Łzy zwycięstwa

Nie było krwi, ale za to po walce polały się łzy zwycięstwa Syguły, która zapowiedziała, że chce kontynuować walki na gołe pięści. Podobnie Sobek, która przyjęła starcie zaledwie kilka dni przed galą. Pierwotnie Syguła miała bowiem zmierzyć się z Izabelą Badurek, ale ta ostatecznie zrezygnowała z udziału w Wotore II, gdzie starcie Syguły z Sobek było historyczne, bo to była pierwsza walka kobiet w Polsce na gołe pięści.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o:
Komentarze (12)
Pierwsza taka walka w historii w Polsce! Zamiast krwi polały się łzy
Zaloguj się
 • augenthaler

  Oceniono 2 razy 2

  Jaki ma to sens? Oglądalność? Klikalność? Nie ma się co ograniczać, przywróćcie walki gladiatorskie na śmierć i życie. Walki na gołe pięści są niebywale kontuzjogenne, niebezpieczne i krwawe. Następnym krokiem będą walki na gołe miecze. W tej cywilizacji to chyba kwestia czasu.

 • 2fat

  Oceniono 1 raz 1

  Walka kobiet na wałki do ciasta...To by było coś!

 • chumski

  Oceniono 1 raz 1

  Że faceci się napieprzają jakoś mogę zrozumieć , ale kobiety!!!
  Kto będzie chciał pokiereszowaną babę z sylwetką Pudziana.

 • aleiz

  Oceniono 1 raz 1

  ten scenariusz to już jest znany od dość dawna...
  cesarz... igrzyska... :D

 • wooki74

  Oceniono 3 razy 1

  Walka kobiet na gołe pięści...proponuję galę walka kobiet na noże, taborety albo okute pały. Bedzie mozna kilka nawet historycznych walk zroboc dla swołoczy żądnej oglądania walących się po ryjach ludzi. I jakie emocje! Pryskający mózg, chrupot kości...mozna bedzie nawet ząb w locie złapać! Coraz lepsze "rozrywki"...dno.

 • hens

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz sędziowie SN zwracają sie do długopisa prezesa. Gdy upadnie ten ustrój, to ten człowiek będzie się zwracał do tych samych sędziów..............Z prośbą o wyrozumiałość w osądach

 • internauta2013

  0

  Już sam tytuł "Zamiast krwi polały się łzy" mówi wszystko o autorze artykułu i tych wszystkich co się z tym zezwierzęceniem utożsamiają.

 • mniklasp

  0

  czy one sa zdolne rodzic dzieci po takiej walce?

 • waclawbuclaw

  0

  Epickie! Historyczne! Na skalę światową!1 ... <klika dalej>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX