Sport.pl

Najbardziej brutalna gala w historii Polski. Gdzie i kiedy obejrzeć WOTORE 2?

Wracają sporty walki i to od razu w najbardziej brutalnej odsłonie! Na sobotnim WOTORE 2 odbędzie się ośmioosobowy turniej oraz 3 SuperWalki. W jednej z nich po raz pierwszy w historii na gołe pięści zmierzą się kobiety: Klaudia Syguła i Karolina Sobek! Gośćmi będą Marcin Różalski, Tomasz Sarara i Karolina Owczarz

– Zawodnicy i zawodniczki biorący udział w SuperWalkach już nie mogą doczekać się swoich pojedynków na gołe pięści. Jeszcze większe emocje przeżywa turniejowa ósemka, bo tam każdy musi nastawiać się na nieznane. Możemy sobie tylko wyobrazić, co oni teraz czują, ale to dobrze dla widowiska. Zobaczymy, kto ma najmocniejszą psychikę i najtwardsze ciało– mówi pomysłodawca i matchmaker organizacji WOTORE Maciej „Sowa” Browarski.

W turnieju WOTORE 2 wezmą udział tacy zawodnicy jak Piotr Łapuć, Kamil Stolecki, Kacper Mikulasz, Karol Grzesiuk, Miłosz Wodecki, Piotr „Korba” Kurowski, Damian Bury i Michał Bańbuła. Kibice zobaczą również trzy superwalki (Oleksiejczuk-Majewski, Samociuk-Załęcki i starcie kobiet). Z powodu pandemii koronawirusa na turniej nie mogą przyjechać między innymi Łukasz Parobiec, Szymon Szynkiewicz, Malik Merad oraz Eric „Bloodaxe” Olsen. Zobaczymy ich w kolejnych edycjach.

Czym jest WOTORE?

WOTORE to organizacja promująca sztuki walki bez zabezpieczeń z pełnym wachlarzem technik obejmujących kopnięcia, uderzenia kolanem, ciosy łokciami oraz wiele innych. WOTORE nawiązuje klimatem do kultowych filmów takich jak „Krwawy Sport”, „Kickboxer” czy „Quest”.

Transmisja gali WOTORE 2

– Pierwszy turniej WOTORE w Katowicach przetarł szlaki. Nie wszystko dało się przewidzieć, ale zebraliśmy bezcenne doświadczenie. Dokładnie przeanalizowaliśmy, co można było zrobić lepiej i druga edycja WOTORE nie powtórzy tych rozwiązań jedynki, które mogły nie przypaść kibicom do gustu– zapewnia Maciej „Sowa” Browarski, jeden z pomysłodawców projektu. – Uczestnicy zdają sobie sprawę, że czeka ich twarda walka do samego końca. Przystali na nowe zasady i chcą się sprawdzić w najbardziej brutalnej rywalizacji, którą tylko jeden z nich zakończy z nagrodą pieniężną. Walczą o wszystko i do samego końca!

WOTORE 2 będzie wydarzeniem internetowym dostępnym jedynie w PPV w cenie 19,99 PLN. Skuszeni wysoką nagrodą i chętni udowodnienia swej wartości uczestnicy przystąpią do walk, w których unikanie kontaktu nie będzie możliwe. Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie i ogromny skok adrenaliny!

WOTORE 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja PPV na stronie tv.wotore.com

WOTORE 2WOTORE 2 Materiały prasowe

Komentarze (11)
Najbardziej brutalna gala w historii Polski. Gdzie i kiedy obejrzeć WOTORE 2?
Zaloguj się
 • lacrimal

  Oceniono 3 razy 3

  Takie coś trzeba bojkotować, inaczej sami będziemy winni wzrostu zainteresowania ''kulturą przemocy"

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 2 razy 2

  Jeszcze więcej adrenaliny jak wybory Sasina? Niemożliwe.

 • gaz-wegaz

  Oceniono 2 razy 2

  Co to za mięczaki?. Ja tam czekam na walki z lwami.

 • aa_propos

  Oceniono 1 raz 1

  Widowiskowe to by były pały nabijane krzemiennymi ćwiekami. To to takie brandzlowanie się.

 • johnny-kalesony

  Oceniono 1 raz 1

  E, nuda ... Dajcie im maczety!

 • rafikman

  0

  Czy przed walką będą moczyli pięści w żywicy a następnie w tłuczonym szkle ? Tong Po lubi to !

 • korjoza

  0

  będą emocje jak na konferencji Kidawy albo marszu przedsiębiorców w Wawie :)

 • satur9

  0

  Coś "deklaracja" zniknęła z głównej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX