Hitowy transfer KSW. Gwiazda FEN podpisała kontrakt. "Miałem wiele ofert"

Były mistrz organizacji FEN w dywizjach średniej i półśredniej zasili szeregi KSW. Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO, 3 Sub) to jeden z czołowych zawodników w Polsce w obu kategoriach wagowych. Tuż po podpisaniu kontraktu Grzebyk udzielił wywiadu redakcji InTheCage.pl.

Andrzej Grzebyk jest niepokonany od ponad czterech lat. W tym czasie 29-latek z Rzeszowa dorobił się imponującej passy ośmiu wygranych, z czego aż siedem pojedynków kończył przez nokauty. Były podwójny czempion organizacji FEN walczył i wygrywał w przeszłości ze znanymi z gal KSW: Michałem Pietrzakiem, Kamilem Szymuszowskim, Mindaugasem Verzbickasem, Kamilem Gniadkiem i Marcinem Naruszczką.

Zobacz wideo "Tyson Fury bazuje na cwaniactwie" - Sportowa rozmowa dnia z Mariuszem Wachem

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakontraktowania tak utytułowanego i efektownie walczącego zawodnika. Wierzę, że Andrzej bardzo szybko pokaże w klatce KSW swoje umiejętności i w niedalekiej przyszłości będzie walczyć o najwyższe cele w kategorii półśredniej w naszej organizacji - komentuje podpisanie Grzebyka jeden ze współwłaścicieli KSW, Martin Lewandowski.

Grzebyk: Miałem wiele ofert, ale po analizie uznaliśmy ze sztabem, że najlepiej będzie się bić w Polsce dla KSW

 
Więcej o: