Wrestler stracił kontrolę nad sobą. Tragiczny koniec starcia [WIDEO]

Rey Misterio może stracić oko w wyniki kontuzji, której doznał w ubiegłym tygodniu. Seth Rollins przycisnął jego twarz do kantu jednego ze schodów. Wideo z całej sytuacji trafiło do sieci. Ostrzegamy, jest naprawdę drastyczne.

Do całego zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 maja, podczas RAW's Monday Night. Seth Rollins podczas walki z Misterio chwycił Meksykanina i przycisnął jego oko do kantu jednego ze schodów. Po chwili na jego twarzy pojawiła się krew, a wokół Misterio zbiegli się pracownicy obsługi. Rollins po zakończeniu gali przeprosił Meksykanina za pośrednictwem profilu WWE.

 

Jak się jednak okazało, uraz Misterio jest bardzo poważny i może zakończyć się nawet utratą oka przez legendarnego Meksykanina. Lekarze nie są w stanie ocenić uszkodzenia jego siatkówki, dopóki nie ustąpi stan zapalny. Dlatego nadal nie podjęto decyzji o dalszym procesie jego leczenia.

Zobacz wideo

Jak uważa jednak Dave Meltzer, odejście Reya Misterio zostało zaplanowane przez WWE, co miał potwierdzać fakt, że Meksykanin nadal nie podpisał nowej umowy z federacją. Według innych źródeł, ten pojedynek miał wzmocnić pozycję Setha Rollinsa na liście najlepszych zawodników WWE.

Przeczytaj także:

Więcej o: