Sport.pl

Wrestler stracił kontrolę nad sobą. Tragiczny koniec starcia [WIDEO]

Rey Misterio może stracić oko w wyniki kontuzji, której doznał w ubiegłym tygodniu. Seth Rollins przycisnął jego twarz do kantu jednego ze schodów. Wideo z całej sytuacji trafiło do sieci. Ostrzegamy, jest naprawdę drastyczne.

Do całego zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 maja, podczas RAW's Monday Night. Seth Rollins podczas walki z Misterio chwycił Meksykanina i przycisnął jego oko do kantu jednego ze schodów. Po chwili na jego twarzy pojawiła się krew, a wokół Misterio zbiegli się pracownicy obsługi. Rollins po zakończeniu gali przeprosił Meksykanina za pośrednictwem profilu WWE.

 

Jak się jednak okazało, uraz Misterio jest bardzo poważny i może zakończyć się nawet utratą oka przez legendarnego Meksykanina. Lekarze nie są w stanie ocenić uszkodzenia jego siatkówki, dopóki nie ustąpi stan zapalny. Dlatego nadal nie podjęto decyzji o dalszym procesie jego leczenia.

Zobacz wideo

Jak uważa jednak Dave Meltzer, odejście Reya Misterio zostało zaplanowane przez WWE, co miał potwierdzać fakt, że Meksykanin nadal nie podpisał nowej umowy z federacją. Według innych źródeł, ten pojedynek miał wzmocnić pozycję Setha Rollinsa na liście najlepszych zawodników WWE.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (17)
Wrestler stracił kontrolę nad sobą. Tragiczny koniec starcia [WIDEO]
Zaloguj się
 • penisjusz

  Oceniono 6 razy 4

  Przecież to oczywista lipa. Dla debili. Oczywiście że żadnego mu nie przycisnął, widać to wyraźnie w jakiej odległości ma oko od tego kantu. To są profesjonalne skurczybyki sprawne jak diabły bo chodzi dokładnie o to żeby nie zrobić sobie krzywdy przy tej całej choreografii. Ale krew z przecieru musi być, dobrze to rozegrali dla hołoty.

 • trzeci.z.pieciu

  Oceniono 3 razy 3

  Cyrk. Prawdziwy cyrk. No i nie za darmo... Więc niech teraz przyjmie przeprosiny i wróci jako "Jednooki Rey". Będzie robił furorę.

 • raknawspak

  Oceniono 8 razy 2

  Drastyczna to jest czerska nowa normalność

 • 23tryt

  Oceniono 1 raz 1

  amerykanom marzy się wrestling na igrzyskach ..... naród debili o pisowskiej mentalności

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 1 raz 1

  Wrestler, miał dokładny harmonogram spektaklu ale postanowił być zagrać rolę prezesa.

 • fan_wrestlingu

  0

  Ta strona jest naprawdę żałosna, bo przez takie artykuły ta hołota Januszy w komentarzach się unosi a temat znają tylko właśnie z tych artykułów. No ale piwko do meczyku przez wiele lat robi swoje i mózg już nie ten, żeby samemu sobie zrobić research co to jest ten cały wrestling.

 • jan_orzech

  0

  zbyt mięsne

 • fullgore

  0

  to już bardziej emocjonujące jest kata w karate na wózkach inwalidzkich...nie żartuję

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX