Sport.pl

Zaginął były gwiazdor wrestlingu. Udało się uratować jego 10-letniego syna

Trwają poszukiwania byłego wrestlera Shada Gasparda - poinformował "TMZ Sport". Mężczyzna zaginął podczas kąpieli z synem w oceanie. Ratownicy uratowali 10-letniego chłopca.

Była gwiazda WWE Shad Gaspard wraz z synem udał się na nową plażę Venice Beach w Kalifornii. W trakcie kąpieli grupę ludzi ściągnął silny prąd wsteczny. Ratownikom udało się uratować 10-letniego syna byłego wrestlera. Wciąż trwają poszukiwania mężczyzny. 

Shad Gaspard zaginął podczas kąpieli w oceanie. Trwają poszukiwania

Shad Gaspard kazał ratownikom zająć się swoim synem, dlatego udało się uratować 10-latka - informuje "TMZ Sport". Tuż po tym kolejna fala ściągnęła byłego zawodnika WWE i to był ostatni raz gdy go widziano. Moment zanurzenia 39-latka widział jeden z ratowników biorących udział w akcji ratunkowej. 

W działania poszukiwawcze zaangażowani zostali nurkowie, którzy badają dno oceanu oraz grupa nadzorująca sytuację z powietrza. Utworzono także plakat ze zdjęciem Shada Gasparda, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych. Jak podają media, zdjęcie na grafice zostało zrobione w niedzielę tuż sprzed z zaginięciem mężczyzny.

Shad Gaspard swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczął w 2002 roku. Najbardziej znany jest z grupy Cryme Tyme tworzonej z Jaysonem Paulem. Po zakończeniu kariery w WWE 39-latek przeszedł do branży filmowej. 

Więcej o:
Komentarze (7)
Zaginął były gwiazdor wrestlingu. Udało się uratować jego 10-letniego syna
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 3 razy 3

  P. Red. " KowS". znów przepisuje od kogoś bez zastanowienia: "...udał się na nową plażę Venice Beach." Venice Beach to nazwa dzielnicy LA.
  Nie wszystko złoto, co sie świeci, nie wszystko, cop ma "beach" w nazwie jest plażą.

  A poza tym, w jakim języku Szan Red. "Kow"S" idzie nam tu pisać:
  "...zdjęcie na grafice zostało zrobione w niedzielę tuż sprzed z zaginięciem mężczyzny"?

 • aerofan

  0

  Jak to zaginął, jak przecież napisano, co się z nim stało - wciągnął go do oceanu silny prąd wsteczny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX