Zaginął były gwiazdor wrestlingu. Udało się uratować jego 10-letniego syna

Trwają poszukiwania byłego wrestlera Shada Gasparda - poinformował "TMZ Sport". Mężczyzna zaginął podczas kąpieli z synem w oceanie. Ratownicy uratowali 10-letniego chłopca.

Była gwiazda WWE Shad Gaspard wraz z synem udał się na nową plażę Venice Beach w Kalifornii. W trakcie kąpieli grupę ludzi ściągnął silny prąd wsteczny. Ratownikom udało się uratować 10-letniego syna byłego wrestlera. Wciąż trwają poszukiwania mężczyzny. 

Shad Gaspard zaginął podczas kąpieli w oceanie. Trwają poszukiwania

Shad Gaspard kazał ratownikom zająć się swoim synem, dlatego udało się uratować 10-latka - informuje "TMZ Sport". Tuż po tym kolejna fala ściągnęła byłego zawodnika WWE i to był ostatni raz gdy go widziano. Moment zanurzenia 39-latka widział jeden z ratowników biorących udział w akcji ratunkowej. 

W działania poszukiwawcze zaangażowani zostali nurkowie, którzy badają dno oceanu oraz grupa nadzorująca sytuację z powietrza. Utworzono także plakat ze zdjęciem Shada Gasparda, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych. Jak podają media, zdjęcie na grafice zostało zrobione w niedzielę tuż sprzed z zaginięciem mężczyzny.

Shad Gaspard swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczął w 2002 roku. Najbardziej znany jest z grupy Cryme Tyme tworzonej z Jaysonem Paulem. Po zakończeniu kariery w WWE 39-latek przeszedł do branży filmowej. 

Więcej o: