Sport.pl

Krzysztof Jotko znów to zrobił! Polski wojownik podbija UFC i pnie się w rankingu [WIDEO]

Krzysztof Jotko pokonał Eryka Andersa na gali UFC w Jacksonville. Polski zawodnik odniósł swoje trzecie zwycięstwo z rzędu i ma szanse na ponowne wskoczenie do czołowej piętnastki zawodników wagi średniej!

Do walki Krzysztofa Jotko miało dojść trzy razy, ale ze względu na pandemię koronawirusa za każdym razem była przekładana. Ostatecznie udało się przeprowadzić zamkniętą galę w Jacksonville, na której Polak odniósł swoje trzecie zwycięstwo z rzędu w UFC. To niezwykle ważna wygrana, bo rywal Jotki również miał w swoim rekordzie dwa zwycięstwa z rzędu.

UFC. Krzysztof Jotko nie dał się zaskoczyć

Polak zapowiadał, że tym razem będzie chciał znokautować swojego rywala, bo tak spektakularnych zakończeń walk brakuje w jego CV. Niestety, tym razem znowu się nie udało, bo Anders świetnie prezentował się w stójce i potrafił mocno odpowiedzieć Jotce. Właściwie każda runda zaczynała się tak, że Anders chciał skracać dystans i atakować Polaka mocnymi uderzeniami. Kilka razy próbował także sprowadzić Jotkę do parteru, ale nasz zawodnik słynie ze znakomitej obrony przed obaleniami i ani razu nie dał się zaskoczyć. Polak był dużo skuteczniejszy i po trzech rundach sędziowie orzekli zwycięstwo naszego wojownika. 

Zobacz wideo

Sędziowie punktowali 30-27, 2x 29-28 dla Krzysztofa Jotki. Później Polak mógł świętować, a zrobił to w następujący sposób:

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (14)
Krzysztof Jotko znów to zrobił! Polski wojownik podbija UFC i pnie się w rankingu [WIDEO]
Zaloguj się
 • krzysztof_ptk

  Oceniono 7 razy 1

  Klatka. Tam powinien walczyć Sasin. To jest jego intelektualny poziom.
  Tymczasem z kraju zrobił klatkę. A kuria to popiera.

 • konfuzjusz

  0

  sprawdźcie sobie w słowniku znaczenie słowa wojownik....

 • hunkyyankee

  0

  Brałbym go. Taki gładki chłopiec...mmm

 • xrafael

  0

  Oby odrian lost !!! Tak nam

 • przemysl_to

  Oceniono 1 raz -1

  Dlaczego 90% zawodników MMA ma takie DZIWNE USZY ????
  .
  hahahahahahhahahahahahahahahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX