Sport.pl

Znamy nowego rywala Popka Monstera? "Przygotuje się jak na mistrza świata"

Popek! Prawdziwym wyzwaniem byłaby dla mnie walka z tobą, Nie robię sobie jaj. Przypakuję, bo i tak mam w planie zrobić masę. Przygotuję się jak do mistrza świata. Chyba, że się boisz - powiedział Arkadiusz Tańcula (2-0) na Instagramie.

Dwa lata temu Paweł "Popek" Mikołajuw przegrał z Erko Junem. Od tego czasu nie było go w klatce i już wydawało się, że Popek zakończył swoją przygodę z MMA z rekordem 4-3, ale w ostatnich tygodniach 41-latek powrócił do treningów. Ćwiczy z Andreiem Molchanovem, 9-krotnym mistrzem świata w muay thai. Popek powiedział nam, ze niedługo wróci do klatki. I już pojawił się pierwszy potencjalny rywal.

Zobacz wideo Popek: Ciężko trenuję. Mam nadzieję, że zawalczę

Popek na Instagramie zażartował, że chętnie zobaczyłby walkę Arkadiusza "AroYa" Tańculę z Jackiem Murańskim. "AroY", który na marcowej gali FAME MMA pokonał Alana Kwiecińskiego odpowiedział raperowi.

- Pan Jacek Murański jest w wieku mojego taty i z szacunku dla osób starszych nie chciałbym się z nim bić. Prawdziwym wyzwaniem byłaby dla mnie walka z tobą, Ja chcę z tobą walczyć. Nie robię sobie jaj. Przypakuję, bo i tak mam w planie zrobić masę. Przygotuję się jak do mistrza świata. Chyba, że się boisz - powiedział Tańcula na Instagramie.

 
Więcej o:
Komentarze (9)
Znamy nowego rywala Popka Monstera? "Przygotuje się jak na mistrza świata"
Zaloguj się
 • teczowesmieci

  Oceniono 3 razy 3

  Nie lepiej brzmiałoby Popek-Czopek?

 • rudi46

  Oceniono 1 raz 1

  To przyszłość polskiego sportu niech dzieci zobaczą że jednak trzeba się uczyć żeby nie wyglądać jak te karykatury sportowe

 • mistermadmat

  Oceniono 1 raz 1

  Smutne jest to że takie głano ,mordo bicie dla plebsu jest w dziale sport .

 • niewiemcowybrac

  Oceniono 1 raz 1

  Odnoszę wrażenie, że GW ma jakieś udziały z zysków. Tak promować tych półgłówków..WTF??!!

 • maciejmarkisz

  0

  Walki Popka to za każdym razem swoisty, ciekawy show. Może nie jest prawdziwym sportowcem, ale masę ma, bić się umie i jeśli skromnie popracuje nad szybkością i planem taktycznym walki, to być może czeka nas interesująca walka.

 • debordian

  0

  "Przygotuje się jak na mistrza świata" - Popek mówi o sobie w trzeciej osobie?

 • adamek82

  0

  Popek nie ma kondycji. Tancula kozaczy. Niech zawalczy z Radkiem Slodkiewiczem jak taki kozak...

 • extrafresh

  0

  Co to za brudnopis?

 • pbskarpy

  0

  Miesiąc przed grudniem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX