Tony Ferguson pokazał, jak wygląda jego twarz po koszmarnej kontuzji na UFC 249!

Tony Ferguson lepiej czuje się po przegranej walce na gali UFC 249. Mimo porażki w walce, która pozbawiła go pasa mistrzowskiego, zawodnik MMA pokazał swoją twarz ze szpitalnego łóżka oraz wstawił wideo, na którym tańczy.

Mimo znacznych obrażeń, Tony Ferguson walczył z Justinem Gaethje przez pięć rund. Po walce obrażenia Fergusona wskazywały na ciężkie kontuzje. Jak widać w mediach społecznościowych, Amerykanin czuje się już dużo lepiej. 

Kiedy zamierzają cię wypisać ze szpitala #LetMeOut

- podpisał nagranie Tony Ferguson

 

Tony Ferguson opublikował zdjęcie ze szpitala. Ma wsparcie wśród najbliższych

To z pewnością nie była łatwa walka dla Amerykanina. Przegrana na gali UFC 249 była pierwszą porażką od ośmiu lat. Dodatkowo Justin Gaethje przerwał serię dwunastu zwycięstw z rzędu Tony'ego Fergusona. 

36-letni zawodnik nie wygląda jednak na zmartwionego. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie ze szpitala, gdzie czeka na pełny powrót do zdrowia wraz ze swoją żoną, Cristiną Ferguson. 

 

Justin Gaethjec oczekuje natomiast na swojego kolejnego przeciwnika, z którym zmierzy się o pas mistrzowski. Będąc tymczasowym mistrzem wagi lekkiej, Gaethje przyznał, że czeka "na prawdziwy pas". W tej walce zmierzy się się z Chabibem Nurmagomiedowem. 

Zobacz wideo

Tony Ferguson za wzięcie udziału w walce wieczoru dodatkowo otrzymał 50 tys. dolarów, a Justin Gaethje jako zwycięzca walki zgarnął 100 tysięcy dolarów. 

Więcej o: