Sport.pl

Chciał okraść zawodniczkę UFC. Bardzo gorzko tego pożałował [PAMIĘTACIE?]

Nie od dziś wiadomo, że sztuki walki przydają się w obronie własnej. Boleśnie przekonał się o tym mężczyzna próbujący okraść Polyanę Vianę (10-2). Pamiętacie?

"Pamiętacie?" to cykl, w którym przypominamy ciekawe, niecodzienne, dziwne zdarzenia ze świata sportu - codziennie po jednym

Zawodniczka UFC pod swoim domem w Rio De Janeiro czekała na swój przejazd Uberem. Do Viany niepostrzeżenie zbliżył się pewien mężczyzna, a ona relacjonowała zajście następująco:

Usiadł obok mnie i spytał o godzinę, więc odpowiedziałam, ale zdałam sobie sprawę, że on nie ma zamiaru odejść. Tak więc wzięłam telefon do ręki, a on krzyknął do mnie: „Dawaj go! Nie próbuj kombinować. Jestem uzbrojony.” Następnie sięgnął po broń, ale nie wyglądała na prawdziwą

To uskrzydliło Brazylijkę i zdecydowała się przejąć inicjatywę:

Był naprawdę blisko mnie. Pomyślałam: „jeśli to broń, nie będzie mieć czasu na przeładowanie.” Wstałam. Zadałem dwa ciosy i jeszcze go kopnęłam. Od razu padł na ziemię, więc zaczęłam go dusić zza pleców. I powiedziałam:„teraz sobie zaczekamy na policję

Okazało się, że to nie pierwszy raz, gdy Polyana Viana musi wykorzystać swoje sportowe umiejętności w życiu codziennym. Parę lat temu mieszkała w Belem. Dwóch mężczyzn na motocyklach podjechało do niej, jeden został w bezpiecznej odległości, a drugi ruszył na nią. Zawodniczka wspomina zdarzenie tak:

Złamał moją parasolkę i chciał jeszcze zabrać mój telefon. Powiedziałam, że nie mam zamiaru mu go oddać. Próbował wyrwać mi go z ręki, więc uderzyłam go w twarz, a on się przestraszył. W tamtym momencie, ja też byłam nieco przerażona. Nie wiem, czy to przez to, że było ich dwóch. Gość wskoczył na motocykl i odjechali.

A tak wygląda twarz niedoszłego rabusia:

Polyana Viana (10-4) ostatni raz była widziana w oktagonie UFC podczas UFC 156, gdzie przegrała z Veronicą Macedo.

Więcej o MMA przeczytasz na portalu InTheCage.pl

Więcej o:
Komentarze (61)
Chciał okraść zawodniczkę UFC. Bardzo gorzko tego pożałował [PAMIĘTACIE?]
Zaloguj się
 • zerozer52

  Oceniono 30 razy 30

  Letko go ponaprawiała.

 • hen-live

  Oceniono 25 razy 25

  Super mu tę mordę ozdobiła.

 • dgajewski

  Oceniono 25 razy 21

  W Polsce by ją jeszcze oskarżono o przekroczenie obrony koniecznej. To że ćwiczy sztuki walki wręcz by w naszym pięknym kraju było przeciw niej. Cytat z gazety prawnej:
  "prawnik tłumaczył mi, że jak mam czarny pas w karate, to gdy będę zaatakowany przez 1-2 napastników, to mogę ich tylko obezwładnić. Dopiero kiedy będzie ich co najmniej 3, mogę z nimi normalnie powalczyć. A co jeżeli oni też by coś ćwiczyli?"
  Rada jaką ja dostałem od policjanta: Jeśli nie ma nagrań monitoringu mów, że się tylko zasłaniałeś, a oni się przewracali. Nie ważne jak by to absurdalnie nie brzmiało idź w zaparte inaczej będzie to jak przyznanie się do winy.

 • wujekdolf

  Oceniono 20 razy 20

  super babka :)

 • adigi

  Oceniono 18 razy 18

  dwa ciosy i kopnięcie a japę po tym spotkaniu ma, jakby dopadł go wygłodniały grizzli :D

 • hens

  Oceniono 17 razy 15

  Bardzo dobrze !
  I tak powinno być z każdym menelem. połamać takie coś to nie grzech i powinna być nagroda !

 • adas.michnik

  Oceniono 7 razy 7

  Uuuuuu w Polce by dostała 20 lat więzienia i płaciłaby mu szkodowe do końca życia.

 • garcia1959

  Oceniono 7 razy 7

  to jozek florczak z bilgoraja.

 • mirmarko

  Oceniono 9 razy 7

  Za chwilę okaże się, że przekroczyła obronę konieczną i nasza, mająca pod opieką biednych rzezimieszków prokuratura, będzie ciągać dziewczynę aby udowodnić Jej, że posraniec był nieśmiały i w zasadzie to chciał zabłysnąć swym intelektem by zaprosić ją na lody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX