Gwiazdor UFC krytykuje znaną zawodniczkę. "Ona walczy tylko dlatego, że dobrze wygląda w bikini"

Jeden z czołowych zawodników UFC Curtis Blaydes zarzucił federacji, że promuje i wpisują na karty walk niektóre kobiety tylko dlatego, że dobrze wyglądają w bikini. Dostało się Paige VanZant i Rachael Ostovich, która właśnie na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, jak... pozuje w bikini.

- Mam w domu córkę, więc wyrażę się jasno: nie jestem przeciwko kobietom w MMA i zdobywaniu przez nie popularności oraz promocji w mediach. Jestem całym sercem za tym, jeśli okupione to jest potem i ciężką pracą. Mam problem jedynie z tym, że kobiety w sporcie często skarżą się na to, że są seksualizowane i uprzedmiotawiane - zaczął swój wywód w mediach społecznościowych Curtis Blaydes, jeden z czołowych zawodników UFC wagi ciężkiej.

Zobacz wideo Karolina Kowalkiewicz: Walki bez publiczności będą wyglądały jak sparingi

"Jeśli się mylę, to przeproszę"

A potem już mówił po nazwiskach. Dostało się Paige VanZant oraz Rachael Ostovich. - Mówicie mi, że Paige VanZant i Rachel "Osto-coś tam, coś tam" zasługują, by być w UFC ze względu na sportowe osiągnięcia i nie są w rozpisce z powodu ich seksapilu? Jeśli się mylę, to przeproszę. Ale jeśli jesteś prawdziwym fanem MMA, nie ma szans, byś uwierzył w to, że te dwie dziewczyny są na kartach walk za cokolwiek innego niż to, że dobrze wyglądają w bikini - napisał Blaydes.

A niedługo po tym, jak opublikował wpis, Rachael Ostovich wrzuciła na swój Instagram zdjęcie w... bikini.

 

Paige VanZant odpowiada na oskarżenia: Nie wstydzę się tego

Paige VanZant już odpowiedziała fanom, którzy oskarżają ją o szukanie atencji. Amerykanka też dodawała ostatnio na swój Instagram zdjęcia, na których wraz z mężem pozuje niemal całkowicie nago. - Nie wstydzę się tego, jak żyjemy. Jesteśmy małżeństwem już półtora roku, kochamy się i chcemy się tym dzielić. Chodzi tylko o dobrą zabawę i miłość - mówiła w rozmowie z MMA Fighting Paige VanZant, która swoją ostatnią walkę stoczyła w styczniu 2019 roku, pokonując w drugiej rundzie przez poddanie... Rachael Ostovich.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: