Nikki Bella była dwukrotnie zgwałcona. "Obwiniałam siebie"

Nikki Bella, wrestlerka występująca w federacji WWE, ujawniła, że była dwukrotnie zgwałcona w liceum. - Kiedy coś takiego ci się przytrafia, rozumiesz, że ofiary mogą czuć się winne. Tak łatwo jest odczuwać wstyd zamiast gniewu - przyznała Bella.

Legenda WWE, Nikki Bella, otwarcie opowiedziała o swojej bolesnej przeszłości, ujawniając, że została dwukrotnie zgwałcona w szkole średniej. W swoim nowym pamiętniku - napisanym wspólnie z siostrą bliźniaczką Brie - wielokrotna mistrzyni podzieliła się traumą z przeszłości. Bella przyznaje, iż ma nadzieję że podzielenie się historią o napaści seksualnej wzmocni inne osoby poszkodowane w podobny sposób. 

Zobacz wideo "Najman nie jest pięściarzem. On jest krzykaczem"

Nikki Bella: Obwiniałam siebie, chciałam zachować to w tajemnicy

36-letnia Bella napisała, że gdy miała 15 lat, została zgwałcona przez kolegę z liceum, który myślała, że jest jej przyjacielem. Kilka miesięcy później ponownie została wykorzystana. Tym razem przez mężczyznę w wieku studenckim, który najpierw ją odurzył. - Kiedy coś takiego ci się przytrafia, rozumiesz, że ofiary mogą czuć się winne. Tak łatwo jest odczuwać wstyd zamiast gniewu, tak łatwo jest poczuć, że sama mogłaś to powstrzymać - powiedziała Bella cytowana przez magazyn "People".

 

Dodała, że długo miała do siebie pretensje o to, co się stało. - Kiedy mi się to przydarzyło, poczułam się tak zawstydzona i obwiniałam siebie. Właśnie dlatego chciałam zachować to w tajemnicy. Traciłam pewność siebie, nie szanowałam siebie. Nawiązywałam kolejne relacje, w których pozwalałam partnerom, by mnie nie szanowali. Czułam, że na to zasłużyłam - przyznaje. Zdradziła, że od dawna chodzi na terapię. 

- Wszystko zmieniło się dopiero gdy miałam 28 lat i byłam w związku, w którym ktoś zaczął mnie uczyć, jak się szanować - zdradziła. 

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: