Oficjalnie: Dwaj najsilniejsi ludzie na świecie zmierzą się w bokserskim debiucie!

Starcie gigantów potwierdzone! - To już oficjalne. Ja kontra "Thor". Las Vegas, Nevada - napisał na swoim Instagramie Eddie Hall. Jego rywalem w bokserskim debiucie zostanie Hafthor Bjornsson, który w sobotę pobił rekord świata w martwym ciągu.

Islandczyk Hafthor Bjornsson został w sobotę rekordzistą świata w martwym ciągu. Aktor występujący w serialu "Gra o tron" podniósł aż 501 kg. Wcześniejszy rekord należał do Eddiego Halla i wynosił właśnie równe 500 kg. Brytyjczyk dokonał tego pod koniec zeszłego roku. 

Zobacz wideo Nowy trener Artura Szpilki: Życie nauczyło go pokory, więc teraz może być już tylko lepiej

Bjornsson po pobiciu rekordu Halla postanowił wyzwać Brytyjczyka na pojedynek bokserski w ringu. - CoreSports właśnie zaoferowało mi siedmiocyfrowy kontrakt, już go podpisałem. Wiem, że Hall też zawarł z nimi umowę. Eddie właśnie pobiłem twój rekord i mam dla ciebie propozycję. Teraz jestem gotów, aby znokautować Cię w ringu. Czas położyć pięści tam, gdzie są twoje duże usta. Ja jestem gotowy, a Ty? - powiedział 31-latek w filmie wideo udostępnionym w serwisie YouTube.

- To już oficjalne. Ja kontra "Thor". Las Vegas, Nevada - napisał na swoim Instagramie Hall.

 

Debiut gigantów

Jeśli obaj panowie pojawią się w ringu, to wniosą tam niemal 400 kg żywej wagi. Do tej pory nie walczyli ani w formule bokserskiej, ani w MMA. Ale w internecie można znaleźć filmik z treningów Bjornssona. Stoczył nawet kiedyś lekki sparing z Conorem McGregorem.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.