Chabib i "The Rock" oszołomieni filmem Mike'a Tysona. "On przekracza wszelkie poziomy"

Chabib Nurmagomiedow i "The Rock" są pod wrażeniem formy Mike'a Tysona. 53-letni mistrz boksu przygotowuje się do powrotu na ring.

53-letni Mike Tyson zdradził ostatnio, że po 15 latach od przejścia na emeryturę wraca do ringu. - To będą maksymalnie czterorundowe walki charytatywne. Chcę pomóc bezdomnym. Także takim skurczybykom jak ja, uzależnionym od narkotyków - powiedział Tyson w rozmowie z raperem T.I. na Instagramie.

Mimo zaawansowanego wieku Tyson trenuje bardzo intensywnie. Umieścił nawet krótkie wideo z treningu, na którym widać, że nadal może imponować szybkością i mocą. - On wciąż to ma - pisali pod filmikiem internauci. Wideo możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz wideo Tak trenuje Mike Tyson

Nurmagomiedow chwali Tysona

Pod wrażeniem formy Tysona jest Chabib Nurmagomiedow. Mistrz UFC przyznał: Nie mogę w to uwierzyć, on przekracza wszystkie poziomy! Zachwycony Tysonem jest także Dwayne Johnson, "The Rock", amerykański wrestler, aktor i futbolista. - Mój bracie, zobaczyłem twój trening i od razu wiem, że muszę iść na siłownię - przyznał Johnson. Tyson mu odpowiedział: Oglądam twoje filmy motywacyjne na YouTube. 

Tyson na zawodowych ringach stoczył 56 walk, z których 50 wygrał, w tym 44 przed czasem. Do dziś jest najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej (20 lat, 4 miesiące i 22 dni). Zszedł z zawodowego ringu w czerwcu 2005 roku po porażce przed czasem z Kevinem McBride'em.

Więcej o: