Kierowca Kamaza zrobił show na nietypowej gali MMA. 27 mln wyświetleń [WIDEO]

W Rosji istnieje organizacja MMA, dzięki której walczyć może każdy, kto się zgłosi. Jak opisuje portal mma.pl walczą tam studenci, prawnicy, czy nawet kierowcy kamaza. Wielu z nich ma okazję zmierzyć się z profesjonalistami.

W rosyjskiej organizacji Strelka nie ma ograniczeń dla osób, które przystępują do jej walk MMA. Jak opisuje portal mma.pl, tworzone są spore ringi, w których podłoże wysypuje się piaskiem lub ziemią, a do walki stają osoby nie zawsze mające sporo wspólnego ze sportami walki. Często są to studenci, czy prawnicy, a na jednym z filmików widać kierowcę kamaza w walce z profesjonalistą. 

W poszczególnych pojedynkach amatorzy wcale nie odstają bardzo od poziomu prezentowanego przez bardziej doświadczonych zawodników. Dobrze radził sobie chociażby wspominany kierowca kamaza, który stał się gwiazdą internetu, a profesjonalny zawodnik nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Poza dobrym widowiskiem trzeba jednak pamiętać, że aspekt przeprowadzania "gal" w amatorski sposób generuje spore zagrożenia dla zdrowia zawodników.

 
Zobacz wideo Top 6 goli polskich napastników w sezonie 19/20 [ELEVEN SPORTS]

Walki dla każdego. Rosja oszalała na punkcie amatorów w MMA!

Filmiki publikowane przez członków organizacji na YouTube biją rekordy popularności. Każdy ma po co najmniej kilkanaście milionów wyświetleń, a powyższy blisko 27 milionów wyświetleń. Pomimo że same walki wyglądają na organizowane dość amatorsko, są częściej oglądane od tych profesjonalnych. Walki Strelki dwa razy zorganizowano także w Polsce. 

Przeczytaj także:

Nagrał "diss" na Chabiba i stało się coś strasznego. "Dlaczego ciągnęliście mnie po betonie?"
Gwiazda UFC zaatakowała bezdomną kobietę. "Wyglądała jak zombie"
Jest akt oskarżenia wobec Dariusza P. Trener ma 12 zarzutów ws. molestowania nieletnich