Gwiazda UFC zaatakowała bezdomną kobietę. "Wyglądała jak zombie"

Były mistrz UFC, Luke Rockhold, zdradził, że kopnął kobietę podczas spaceru ze swoim psem. Mężczyzna zareagował tak, ponieważ kobieta rzuciła się na niego bez żadnego powodu. - Wyglądała jak zombie, jakby chciała mnie czymś zarazić - przyznał 35-latek w rozmowie z "The Sun".

Zawodnik MMA trenujący w Amerykańskiej Akademii Kickboxingu w Kalifornii, Luke Rockhold, był uczestnikiem niecodziennego zdarzenia. Podczas spaceru z psem, mężczyzna został zaatakowany przez bezdomną kobietę, którą 35-latek porównał do zombie.

Zobacz wideo Sportowa rozmowa dnia. Z Łukaszem Różańskim rozmawia Antoni Partum

Były mistrz UFC kopnął bezdomną kobietę. "Zachowywała się jak zombie"

- Wyglądała jak bezdomna, coś w tym stylu. Wyglądała też na narkomankę, po prostu wyglądała paskudnie, miała mnóstwo g*wna na twarzy, trochę krwi. Siedziała i się na mnie patrzyła, ale starałem się nie zwracać na nią uwagi. Gdy przechodziłem obok niej, nagle wyskoczyła i podbiegła do mnie, zachowując się jak zombie. To było dzikie - przyznał Rockhold cytowany przez "The Sun". - Nie wiem, czym ona była, ale nie wyglądała na cokolwiek, w czego pobliżu chcesz przebywać. Wpadła na mnie i podskakiwała. Krzyczała i zachowywała się dziwnie, jakby chciała mnie zarazić - dodał.

Rockhold zareagował więc instynktownie, broniąc się w sposób, jaki zna najlepiej. - Na początku pomyślałem: "Co do cholery?!". Nie wiedziałem co mam robić. Ale kiedy się do mnie zbliżyła, po prostu poderwałem się i posłałem jej okrutnego kopniaka, wyrzucając ja w powietrze. Zadziałałem instynktownie - skomentował zawodnik. 

- Gdy po ciosie kobieta wylądowała na ziemi, zaczęła drżeć jak wampir smażący się na słońcu - zakończył były mistrz świata UFC

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Agora SA