Nagrał "diss" na Chabiba i stało się coś strasznego. "Dlaczego ciągnęliście mnie po betonie?"

Rosyjski zawodnik MMA, Dmitriy Kuznetsov, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformował, że został zaatakowany po tym, jak opublikował wideo, w którym "dissuje" Khabiba Nurmagomedova.

Jakiś czas temu „Anubis”, czyli Dmitriy Kuznetsov, opublikował diss [atak słowny za pośrednictwem utworu muzycznego - red.] na Khabiba Nurmagomedova. Utwór nosi nazwę „Król Hipokryzji” i nawiązuje do kontrowersyjnych wydarzeń z życia obecnego mistrza dywizji lekkiej UFC. Kuznestov w wideo wciela się w popularnego „Orła”, który m.in. płaci bezdomnemu za robienie pompek (nawiązanie do zachowania Khabiba z 2018 roku).

 

"Dlaczego ciągnęliście mnie po betonie i z jakiej racji podarliście moje ubrania?"

Jak się teraz okazuje, nie wszystkim spodobało się to wideo, gdyż jego autor został zaatakowany przez grupę pięciu osób. 26–latek poinformował o całym zdarzeniu w emocjonalnym wpisie na Instagramie. Oznajmił również, że nie ma zamiaru zgłaszać tego incydentu, jednakże obawia się o to, co może spotkać go następnym razem. Dmitriy dodał także, że najprawdopodobniej będzie musiał oddalić się od swojej rodziny ze względu na ich bezpieczeństwo.

 

- Czy teraz wszyscy będą chcieli mnie pobić i upokorzyć? Tym razem było to pięć osób, a ile będzie następnym razem. Dlaczego ciągnęliście mnie po betonie i z jakiej racji podarliście moje ubrania? Nie rozumiem. Czy oni naprawdę chcieli mnie zgwałcić? Mam zadrapania i zranioną głowę. Jesteście dziwnymi ludźmi - napisał Kuznetsov.

I dodał: Będę musiał odsunąć się od mojej rodziny ze względu na ich bezpieczeństwo. Nie zgłoszę tego na policję, ani nie przeproszę – nie mam za co. Moje intencje, podobnie jak mój duch, pozostaną niezłamane.

Kuznestov to zawodnik wagi piórkowej, który obecnie legitymuje się rekordem 10–6 w zawodowym MMA. Podczas swojej czteroletniej kariery toczył pojedynki m.in. dla rosyjskiej organizacji Fight Nights Global.

Więcej o sportach walki znajdziesz na InTheCage.pl.

Przeczytaj także: 

Więcej o: