Sport.pl

Nagrał "diss" na Chabiba i stało się coś strasznego. "Dlaczego ciągnęliście mnie po betonie?"

Rosyjski zawodnik MMA, Dmitriy Kuznetsov, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformował, że został zaatakowany po tym, jak opublikował wideo, w którym "dissuje" Khabiba Nurmagomedova.

Jakiś czas temu „Anubis”, czyli Dmitriy Kuznetsov, opublikował diss [atak słowny za pośrednictwem utworu muzycznego - red.] na Khabiba Nurmagomedova. Utwór nosi nazwę „Król Hipokryzji” i nawiązuje do kontrowersyjnych wydarzeń z życia obecnego mistrza dywizji lekkiej UFC. Kuznestov w wideo wciela się w popularnego „Orła”, który m.in. płaci bezdomnemu za robienie pompek (nawiązanie do zachowania Khabiba z 2018 roku).

 

"Dlaczego ciągnęliście mnie po betonie i z jakiej racji podarliście moje ubrania?"

Jak się teraz okazuje, nie wszystkim spodobało się to wideo, gdyż jego autor został zaatakowany przez grupę pięciu osób. 26–latek poinformował o całym zdarzeniu w emocjonalnym wpisie na Instagramie. Oznajmił również, że nie ma zamiaru zgłaszać tego incydentu, jednakże obawia się o to, co może spotkać go następnym razem. Dmitriy dodał także, że najprawdopodobniej będzie musiał oddalić się od swojej rodziny ze względu na ich bezpieczeństwo.

- Czy teraz wszyscy będą chcieli mnie pobić i upokorzyć? Tym razem było to pięć osób, a ile będzie następnym razem. Dlaczego ciągnęliście mnie po betonie i z jakiej racji podarliście moje ubrania? Nie rozumiem. Czy oni naprawdę chcieli mnie zgwałcić? Mam zadrapania i zranioną głowę. Jesteście dziwnymi ludźmi - napisał Kuznetsov.

I dodał: Będę musiał odsunąć się od mojej rodziny ze względu na ich bezpieczeństwo. Nie zgłoszę tego na policję, ani nie przeproszę – nie mam za co. Moje intencje, podobnie jak mój duch, pozostaną niezłamane.

Kuznestov to zawodnik wagi piórkowej, który obecnie legitymuje się rekordem 10–6 w zawodowym MMA. Podczas swojej czteroletniej kariery toczył pojedynki m.in. dla rosyjskiej organizacji Fight Nights Global.

Więcej o sportach walki znajdziesz na InTheCage.pl.

Przeczytaj także: 

Więcej o:
Komentarze (7)
Nagrał "diss" na Chabiba i stało się coś strasznego. "Dlaczego ciągnęliście mnie po betonie?"
Zaloguj się
 • mikroolbrzym

  Oceniono 12 razy 6

  Nagrał diss? W jakim to języku drodzy gimnazjaliści z Gazeta.pl??

 • artau

  Oceniono 2 razy 2

  [...] dla rosyjskiej organizacji Fight Nights Global.
  Całkiem rosyjska nazwa, no i ten Dmitriy Kuznetsov też z pewno ruski, bo po angielsku to on będzie Kuzniecow. Anglikoza gorsza od suszy stulecia i plagi szarańczy. Wszyscy chcą być hamerykańscy

 • mocno_kwasny

  Oceniono 1 raz 1

  Korona się znudziła o czerskie w czarnej Dudzie ;-)

 • wiejski.empedokles

  Oceniono 1 raz 1

  Dzień za dniem wrzucacie do tego działu taki szajs aż zęby bolą. Po co? Aż taka tragedia w kadrach?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX