Sport.pl

Marcin Najman oniemiał po słowach Adamka i przyjął jego wyzwanie. "Co tylko chcesz"

- Przeczytałem, że wyzywasz mnie na pojedynek i stawiasz milion na to, że nie wytrzymam z tobą w walce 5 sekund. Oniemiałem, Tomaszu Adamku, przyjmuję wyzwanie - w filmiku opublikowanym na YouTube powiedział Marcin Najman. Słowne przepychanki obydwu zawodników trwają od kilku tygodni.

- Czytam, że to ty wyzywasz mnie na pojedynek. Stawiasz miliona na to, że nie wytrzymam z tobą w walce pięciu sekund. Oniemiałem. Tomaszu Adamku, przyjmuję wyzwanie. Obojętnie w jakiej chcesz formule. Boks, MMA, K-1, zapasy, na gołe pięści, co tylko chcesz - w filmie opublikowanym na YouTube powiedział Marcin Najman. To reakcja na wypowiedź Adamka, której pięściarz udzielił "Super Expressowi".

 

Najman odpowiedział na słowa Adamka. "Przyjmuję wyzwanie"

Najman nawiązał do słów Adamka, które w środę cytował "Super Express". Pięściarz odpowiedział na łamach dziennika na ostatnie wypowiedzi Najmana, który wyzywał go na pojedynek. - Pokonam go w5 sekund. I stawiam na siebie milion dolarów. Jestem w super formie, biegam, ćwiczę, zrobię kilkaset pompek - przyznał 43-latek.

Najman nie czekał długo i odpowiedział już po kilkunastu godzinach, traktując słowa Adamka jako wyzwanie. Wspomniał tez o milionie dolarów, który Adamek postawiłby na siebie. - Jest tylko jeden warunek. Pieniądze muszą być zdeponowane w ciągu siedmiu dni roboczych u włodarzy FAME MMA, to bardzo wiarygodni ludzie. To oni przygotują walkę - przyznał zawodnik występujący ostatnio we wspomnianej federacji.

Walka Adamka z Najmanem jest jednak mało realna. Bardziej prawdopodobne jest starcie Najmana z Mariuszem Grabowskim, kolegą Adamka. O nim Najman także wypowiedział się w swoim filmiku. - Tomaszu Adamku, dwa tygodnie temu wystawiłeś do walki ze mną swojego czempiona, asa atutowego, Mariusza Grabowskiego. On miał postawić milion, ty miałeś postawić milion na to, że nie wytrzymam z nim w walce na gołe pięści dwudziestu sekund. Ja to wyzwanie przyjąłem. Mało tego, zadeklarowałem, że jeden z tych dwóch milionów przekażę na warszawskie hospicjum dla dzieci. Miał się do mnie odezwać wasz wspólnik, menedżer Mateusz Borek. Odezwał się, ale nie w tej sprawie. Mijały kolejne dni i jak mniemam twój czempion obs**ł zbroję.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (6)
Marcin Najman oniemiał po słowach Adamka i przyjął jego wyzwanie. "Co tylko chcesz"
Zaloguj się
 • euzi

  Oceniono 7 razy 5

  jeden jedyny raz wszedłem na artykuł o Najmanie i tylko po to, żeby napisać - przestańcie tej celebryckiej pokrace nabijać fejm i kieszenie, publikując non stop doniesienia o każdym jego pierdnieciu i tym samym zwiększając jego ekspozycję/atrakcyjność na rynku

 • koment22

  Oceniono 3 razy 3

  Podejrzewam, że Najman tak samo chętnie zgodziłby się za 100 tys. zł.

 • szaja25

  Oceniono 7 razy 3

  Wychodzi na to, że Tomasz Dolary Adamek zrobi wszystko żeby zarobić dolary. Taki typowy pisowski góral, chciwy, głupi i bez honoru, ale żeby dolary się zgadzały. Przykład jak można wszystko stracić przez niepohamowaną chciwość. Trzymam kciuki za Najmana.

 • jego_eminencja

  Oceniono 1 raz 1

  Najman nawt za 50.000zl by zawalczyl, co to jest wytrzymac 5 sekund, co innego 20 sekund,
  5 sekund … Adamek by go trafil 1 po 2 sekundach, drugi cis by przeslizgnal, trzeci znowu by doszedl, ale wtedy juz by byla 4 sekunda... a Najman musialby upasc na Glebe, a przeciez móglby sie uczepic Adamka, wejsc w klincz, wiec tutaj stawiam na Najmana

 • kolojabolo91

  Oceniono 1 raz 1

  Najman , to chyba najbardziej cwana i inteligenta( nie jestem pijany ,ani odurzony) bestia w całym polskim szołbizie ,bez kitu .Mistrz marketingu - to tak jakby z powodzeniem sprzedawał "cudowny" lek na raka w postaci cukru pudru.Powinien mieć pseudo "EL Salomon" ,co z pustego naleje .Przepraszam Drogą Redakcję , ale w pewnym sensie (biznesowym) pana Marcina podziwiam , natomiast Was już trochę mniej za nieustanne dodawanie info o w/w w dziale "sport" - na pewno nie zachęcacie mnie do zakupu płatnej subskrypcji ..:)!

 • marian-pazdzioch-syn-jozefa

  0

  Dlaczego pierdoły na plotek są w dziale sport?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX