Gwiazda UFC szokuje nagimi zdjęciami z mężem. "Robi się naprawdę gorąco"

- Postanowiliśmy się trochę zabawić w domu w izolacji. Czasami jest trochę dziko, ale wszystko robiliśmy ze smakiem w mediach społecznościowych - w rozmowie z "The Sun" powiedział Austin Vanderford, mąż Paige VanZant, zawodniczki UFC, która ostatnio szokuje zdjęciami publikowanymi w internecie.

Paige VanZant to amerykańska zawodniczka, która specjalizuje się w mieszanych sztukach walki. 26-latka razem ze swoim mężem, Austinem „The Gentlemanem” Vanderfordem, zawodnikiem MMA w Bellator, opublikowała bardzo odważne zdjęcia z treningu na swoim koncie na Instagramie. Oboje są na nich niemal całkowicie nago. 

 
 
 

Gwiazda UFC szokuje nagimi zdjęciami z mężem. "Robi się naprawdę gorąco"

Zdjęcia VanZant i jej męża wywołały wiele kontrowersji w mediach. Dlatego Vanderford postanowił o nich opowiedzieć w rozmowie z brytyjskim brukowcem, "The Sun". - Codziennie próbujemy wymyślić coś nowego, niezależnie od tego, czy ćwiczymy, gotujemy lub pracujemy w ogrodzie. Dobrze się przy tym bawimy - powiedział. - Chodzenie nago jest dla mnie normalne. Pochodzę ze wsi na Alasce. Powiedziałbym, że 90 proc. mojego życia chodziłem nago - Dzikość i nagość sprawia, że czuję się najbardziej komfortowo. Jak wilk. Paige też bardzo dobrze czuje się w swojej skórze - zakończył Austin Vanderford. 

To nie pierwszy raz, kiedy Amerykanka szokuje. Kilka tygodni temu Paige VanZant sfilmowała się nago podczas kąpieli z mężem Austinem Vanderfordem, odpowiadając na pytania od swoich fanów obserwujących ich na profilach społecznościowych.

VanZant swoją ostatnią walkę stoczyła w styczniu 2019 roku, pokonując Rachael Ostrovich w drugiej rundzie przez poddanie na gali UFC Fight Night 143. Podczas pojedynku doznała kontuzji ręki. W marcu 2020 roku miała zmierzyć się z Amandą Ribas, ale walka została odwołana z powodu kolejnego urazu Amerykanki. Van Zant ma na koncie 12 walk w swojej karierze (osiem zwycięstw i cztery porażki). 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: