Sport.pl

Tragiczny koniec walki w Rosji. Tak wyglądało starcie 180 kg z 77 kg [WIDEO]

Podczas rosyjskiej gali TGF doszło do starcia "Dawida z Goliatem". Tym razem ważący 180 kg zawodnik nie dał żadnych szans rywalowi, który był o ponad sto kg lżejszy.

W walce wieczoru kwietniowej gali TGF 1 w Moskwie Denis Wildanov (1-0) pokonał Andrija Efimova (1-2). Nie byłoby w tym starciu nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zwycięzca ważył 180 kg, a rywal zaledwie 77. Starcie przebiegało tak, jak można było się domyślać. Wildanow łapał przeciwnika i co chwila go obalał. Tym razem szybkość przegrała z siłą.

Na początku drugiej rundy Wildanov wykonał bardzo niebezpieczny rzut, co doprowadziło, że znokautował przeciwnika. Efimow bardzo długo nie podnosił się z ringu.

Zobacz wideo Jak będą wyglądały gale KSW w czasach pandemii? Kawulski: Mamy pomysł, który już przećwiczyliśmy

Pomysł, by rywale z różnych kategorii wagowych bili się razem, wypłynął z Japonii z dawnej federacji PRIDE. W Polsce zawodnikiem, który szuka takich walk jest Artur Sowiński z KSW.

Więcej o:
Komentarze (126)
Tragiczny koniec walki w Rosji. Tak wyglądało starcie 180 kg z 77 kg [WIDEO
Zaloguj się
 • szczoorlondowy

  Oceniono 26 razy 26

  Dzieciak rzucający szmacianką ma więcej oleju w głowie niż organizatorzy takich zawodów. O rywalach nie wspomnę.

 • ikebroflovski

  Oceniono 20 razy 18

  A już w następnej walce Wołodia będzie walczył z kombajnem pełnym zboża, zaś za dwa tygodnie rosyjska karlica Tamara powalczy o pas ze śpiącą pandą. Zapraszamy!

 • nienoto

  Oceniono 20 razy 18

  Proszę o wyjaśnienie użycia w tytule sformułowania "tragiczny koniec walki". Coś poważnego chłopakowi się stało? Co do walki to oczywiście głupota. Kategorie wagowe nie były wprowadzone bez przyczyny. A biblijny Dawid miał procę. Skosił kamieniem Goliata zanim ten w ogóle go dotknął...

 • krakoski.arch

  Oceniono 28 razy 16

  Gdzie ten tragizm, pytam? żerujecie tylko na clickbajtach i jednocześnie chcecie mnie przekonać do płacenia za prenumeratę. Żartujecie :)?

 • mlot_na_pogan

  Oceniono 14 razy 14

  Przy takiej różnicy wagi to wyjmuje się pistolet.
  Po to własnie nasi przodkowie wymyślili łuk a potem kuszę.

 • obywatelgt

  Oceniono 12 razy 12

  Czy obijanie sobie mordy i walenie pięściami po miejscach, gdzie normalny człowiek ma mózg można nazwać sportem ???. Debyile zachowują się jak zierzęta dla pieniędzy, a kolejni debile piszą o tym. Bezmózgowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX