Sport.pl

Marcin Najman nawołuje rywala do walki. "Sprawdzimy się na szybko, na sportowo"

Marcin Najman po raz kolejny nawołuje do walki z Piotrem Świerczewskim. Tym razem na Twitterze opublikował film, w którym zaprasza byłego piłkarza na pojedynek w sali treningowej za zamkniętymi drzwiami.

Piotr Świerczewski w ostatnich dniach przyznał, że zmierzy się z Marcinem Najmanem, jeśli będzie tylko taka możliwość. Były reprezentant Polski w piłce nożnej znajduje się na liście czterech rywali, z którymi "El Testosteron" mógłby walczyć podczas swojej walki pożegnalnej. Obydwaj mają jednak kontrakty w dwóch różnych federacjach, co praktycznie przekreśla szansę na organizację ich pojedynku.

Zobacz wideo

Na słowa Świerczewskiego, który chciałby podjąć rękawicę, odpowiedział Najman, publikując nagranie na Twitterze. - W ostatnich dniach bardzo uaktywnił się Piotr Świerczewski. Zaczął krzyczeć, obrażać, grozić. Od kilku dni wie, że ja pozostaję w Fame MMA, a on, o ile w FFF jest gwiazdą, o tyle w Fame MMA nie ma dla niego miejsca. Dlatego nasza walka jest praktycznie niemożliwa. To powoduje, że koło nosa przeszła mu wielka wypłata, stąd wyrazy frustracji i ataki w moim kierunku - podkreślił Najman.

Następnie zaprosił Świerczewskiego na pojedynek za zamkniętymi drzwiami. - Posłuchaj frajerzyno, jeśli masz choć trochę godności i honoru. Jeśli bierzesz choć trochę odpowiedzialności za to, co mówisz, za wszystkie rzeczy, które wygadujesz, to zabieraj rękawice i przyjeżdżaj do Częstochowy. Sprawdzimy się. Na szybko, na sportowo. Od jutro jestem do dyspozycji każdego dnia - dodał Najman.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (13)
Marcin Najman nawołuje rywala do walki. "Sprawdzimy się na szybko, na sportowo"
Zaloguj się
 • zielonkastefan

  Oceniono 3 razy 3

  Ja pierdziele. Kogo obchodzi ten pseudo-bokser Najman? Nie macie tematów?

 • pislamabad

  Oceniono 1 raz 1

  Marcinek robi wszystko by znowu w 20 sekund wyłożyć się na pancerzu jak wystraszony robaczek, udawać martwego i wziąć 50 tysięcy. Czy ile on tam bierze za te komedie?

 • franki_31

  Oceniono 1 raz 1

  Litości!!!

 • adonis

  0

  Ja pierdziele el ciotosteronie i ty śmiesz gadać o godności i honorze do Świra? Jak ty nie masz ich za grosz!!! Wielki bokser z 20 letnim stażem jak się chwali a potrafi tylko wygrać z zawodnikami jeśli tak mozma ich nazwać typu Bonus BGC,a od reszty Wielkie Wpie...!! Bez honoru to jesteś ty błaznie !!!!!!

 • szuszu1983

  0

  Ja tylko widzę, że on bez pasów jedzie... A gazeta takie akcje promuje?

 • 2fat

  0

  Najman, nie bądź głupi. Świerszcza musisz zlać na jakiejś głupiej gali dla głupków inaczej nie będzie z tego nawet złotówki.

 • achilleslaststand

  0

  "Na szybko", to już jego pseudonim. Koleś nie utrzymał się na nogach dłużej niż dwie minuty w żadnej śmiesznej walce. Chyba, że czegoś nie pamiętam. W sumie to pocieszny jest. Taki wsiowy głupek. Przy każdym GSie takim stawiają piwo albo dadzą łyk jabola.

 • cezar85

  0

  na szybko, to oczywiste, ale z tym sportem, to gamoń poleciał

 • rash-omon

  Oceniono 3 razy -1

  To fascynujące jak można sto razy sprzedawać to samo. Zupełnie jak w polityce PO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX