Były zawodnik MMA został znaleziony martwy. "Nielegalne interesy"

Maxim Kostin, były zawodnik MMA, został znaleziony martwy na podziemnym parkingu w Kaliningradzie w Rosji. 34-latek został pięciokrotnie postrzelony, a jego ciało odnaleziono dopiero następnego dnia.

Do morderstwa doszło na początku kwietnia. Maxim Kostin, były zawodnik MMA, został znaleziony martwy na podziemnym parkingu w Kaliningradzie w Rosji. Został aż pięciokrotnie postrzelony, przez co zginął na miejscu, ale jego ciało znaleziono dopiero następnego dnia. Wszystko wskazuje na to, że morderstwo było efektem porachunków gangsterskich. 

Zobacz wideo

"Wszyscy zdawali sobie sprawę, że prowadzi nielegalne interesy"

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie. Z tego powodu prosiła o kontakt osób, które mogły mieć ważne informacje w związku z morderstwem. Zgłosiło się kilka osób, których zdaniem Kostin był zamieszany w działalność przestępczą. - Wszyscy zdawali sobie sprawę, że prowadzi nielegalne interesy. Dlatego nikt się z nim nie kontaktował - przekazał jeden z anonimowych świadków.

Kostin to były zawodnik MMA, który walczył głównie w regionalnych galach w całej Rosji. Stoczył jedną walkę podczas gali Golden Fist Russia w czerwcu 2010, którą przegrał z Romanem Markoviciem.

Przeczytaj także: