Marcin Najman zdradził swoją tajemnicę: Zaczęło się od Mateusza Borka

- Mateusz Borek. To on jako pierwszy mówił na mnie El Testosteron - zdradził Marcin Najman w programie "Mocne uderzenie".

Marcin Najman niedawno założył kanał na YouTube "W ringu z Najmanem". Prowadzi tam program "Mocne uderzenie", w którym ma zamiar rozmawiać z ludźmi ze świata sportu, polityki i showbiznesu. W pierwszym odcinku gościem Najmana był Janusz Korwin-Mikke. A w oczekiwaniu na kolejny pięściarz postanowił odpowiedzieć na pytania internautów.

Zobacz wideo Odklepana kariera Najmana w MMA.

"Zaczęło się od Mateusza Borka"

Najman m.in. zdradził, skąd się wziął jego przydomek ringowy: El Testosteron. Że wszystko zaczęło się od... Mateusza Borka.  - W 2005 roku podczas gali boksu w Mysłowicach, gdzie walczyłem z Milanem Becakiem, Mateusz Borek w studiu zaczął się tak wyrażać na mój temat. Wszyscy podchwycili i tak zostało do dzisiaj - powiedział Najman.

El Testosteron potwierdził także, że stoczy pożegnalną walkę w Fame MMA, ale niekoniecznie będzie to najbliższy pojedynek.  - Przedłużyłem kontrakt z Fame MMA. Tam odbędzie się moja pożegnalna walka lub walki. Nie mogę wam jeszcze zdradzić rywala. Poinformują was o tym władze federacji - powiedział.

Najman jakiś czas temu za pośrednictwem Twittera poprosił kibiców MMA, by wskazali mu rywala. Sam jednak wskazał czterech kandydatów: Tomasza Adamka, Andrzeja Fonfarę, Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Piotra Świerczewskiego.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: