Marcin Najman pokazał swoje "przelewy". "Jesteś kryminalistą"

Marcin Najman pokazał, ile wpłacił na cele charytatywne. W ten sposób zaregował na apel Mariusza Grabowskiego. Przy okazji zaatakował Grabowskiego. - Nie masz honoru. Zwykły doliniarz z ciebie - powiedział Najman.

Mariusz Grabowski razem z Tomaszem Adamkiem wyzwali Marcina Najmana do walki. "Góral" tym razem miałby być promotorem, a z Najmanem zmierzyłby się Grabowski. Obaj zadeklarowali, że przekażą po milion złotych, jeśli Najman wytrzyma w ringu dłużej niż 20 sekund.

Zobacz wideo

Dodatkowo Grabowski w rozmowie ze Sport.pl zaatakował Najmana. - Marcin stara się grać na ludzkich emocjach i mówi o milionie, który da na dziecięce hospicjum. (...) Lubi się szczycić swoją działalnością charytatywną, ale to niech może pokaże te swoje wpłaty? Wiem, jakie to były przelewy... Szkoda gadać - mówił Grabowski. Zaapelował jednocześnie, by Najman pokazał przelewy.

Najman pokazuje wyliczenia i atakuje Grabowskiego

"El Testosteron" w nagraniu na YouTube skomentował ewentualną walkę z Grabowskim i jego słowa. - Ucieszyłem się, bo trudno wyobrazić sobie łatwiej zarobione pieniądze. Od razu stwierdziłem, że jeden z tych dwóch milionów przeznaczę na hospicjum dziecięce w Warszawie - powiedział Najman. I dodał: Ty cymbale! Ty debilu skończony! Przecież z tobą jest tak łatwo wygrać, jak z pionkiem albo manekinem.

Najman pokazał jednocześnie, ile do tej pory wpłacił na cele charytatywne: 

Wyliczenia Marcina NajmanaWyliczenia Marcina Najmana https://www.youtube.com/watch?v=n6BPxbNuktI

Najman zaatakował także Grabowskiego, który jest założycielem federacji walk na gołe pięści Gromda. - Gdybyś mnie nie zaczepił, to by o tobie nie napisały serwisy na pierwszych stronach. Robisz to celowo, żeby zareklamować swoją nową federację walk na gołe pięści. To, że jesteś kryminalistą, to nie znaczy, że nie masz honoru. Znam wielu ludzi, którzy mieli przeszłość kryminalną, ale to są honorowi ludzie. Ty do nich kompletnie nie pasujesz. Zwykły doliniarz z ciebie - dodał Najman.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .