Paige VanZant złożyła kibicom propozycję. "Możesz mnie zatrudnić"

Paige VanZant stara się wykorzystywać swoją popularność w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła dać swoim fanom możliwość kupienia u niej nagrania, podczas którego przeczyta spersonalizowaną wiadomość.

Paige VanZant to amerykańska zawodniczka, która specjalizuje się w mieszanych sztukach walki. 26-latka razem ze swoim mężem, Austinem „The Gentlemanem” Vanderfordem, zawodnikiem MMA w Bellator, publikuje bardzo odważne zdjęcia m.in. z treningów na swoim koncie na Instagramie, na których obydwoje są całkowicie nago.

Niedawno w ramach zorganizowanej akcji podała publicznie swój numer telefonu, a teraz postanowiła ponownie wykorzystać swoją popularność w mediach społecznościowych. W poniedziałek opublikowała post na Instagramie, w którym poinformowała, że jej fani mogą wykupić u niej nagranie, na którym przeczyta spersonalizowaną wiadomość, np. do znajomych.

 

- Wiem, że świat przeżywa teraz trudny czas. Jeśli chcesz komuś wysłać słowa zachęty, życzenia urodzinowe czy rocznicowe, możesz mnie teraz zatrudnić - powiedziała w nagraniu opublikowanym na Instagramie. Jej nagranie spodobało się jej fanom, który są zachwyceni nowym pomysłem Amerykanki. - To świetny pomysł, jesteś guru marketingu. Tak trzymaj! - brzmi komentarz jednego z nich.

Przeczytaj także:

Więcej o: