Legenda UFC chce walki z Pudzianowskim! KSW odpowiada jednym słowem

Legenda UFC wyraziła chęć walki z Mariuszem Pudzianowskim w KSW. Za pośrednictwem mediów społecznościowych polska federacja zaprosiła Franka Mira do rozmów.

Frankowi Mirowi pozostała w Stanach Zjednoczonych jeszcze jedna walka. Później 40-latek zostanie wolnym zawodnikiem. Legenda UFC przyznała, że zainteresowałaby go walka z Mariuszem Pudzianowskim.

- Dla mnie na przykład walka z najsilniejszym człowiekiem na świecie, Mariuszem Pudzianowskim, byłaby bardzo interesująca - stwierdził Frank Mir w podcaście "Phone Booth Fighting".

Frank Mir chce walki z Mariuszem Pudzianowskim? KSW zaprasza do rozmów

W swojej rozmowie Frank Mir postanowił pochwalić federację KSW. Zarówno produkcja, jak i niektóre walki robią na zawodniku wrażenie. - KSW wygląda na fenomenalne show. Człowieku, ich wartość produkcyjna jest niesamowita. Organizują tam kilka interesujących walk w kategorii wagi ciężkiej - podsumował zawodnik UFC. Przedstawiciele polskiej federacji postanowili szybko zareagować na wypowiedź Franka Mira. Całą sprawę skomentowali krótkim: "Porozmawiajmy". 

Frank Mir w MMA zadebiutował w 2001 roku. W swojej karierze stanął do walki między innymi z takimi zawodnikami jak Mark Hunt czy Antonio Silva. Dwukrotnie wznosił mistrzowski pas UFC w wadze ciężkiej, najpierw w latach 2004-2005, następnie 2008-2009. Łącznie w karierze stoczył 30 walk - 18 wygranych (5 KO) i 12 przegranych. Mariusz Pudzianowski w KSW zadebiutował w grudniu 2009 roku walcząc z Marcinem Najmanem. Polak wygrał 14 z 21 stoczonych walk oraz odniósł siedem porażek.