Fame MMA złożyło ofertę gwieździe. "Nie chcą tylko Youtuberów"

Fame MMA złożyło prawdopodobnie ofertę Marcinowi Różalskiemu, byłej gwieździe KSW. Informację przekazał manager Artur Ostaszewski w rozmowie z MMARocks.pl

Fame MMA zorganizowało do tej pory sześć dużych gal i praktycznie każda okazała się finansowym sukcesem. Początkowo organizacja skupiała się na organizacji walk między osobowościami znanymi z internetu, ale wiele wskazuje na to, że teraz federacja znalazła się na takim poziomie finansowym, że będzie w stanie proponować kontrakty prawdziwym gwiazdom. 

Różalski dostał ofertę z FAME MMA

- Myślę, że nie można się zamykać. Fame wcale nie musi oznaczać walki z celebrytą, to może być poważny zawodnik. Marcin Różalski także otrzymał od nich propozycję i jego rywal był mocny. Fame nie zamierza zostawać tylko z youtuberami. Ja uważam tak. Jeżeli oni chcą to robić, ludzie chcą to oglądać i każdemu się to opłaca, nie ma żadnego problemu - powiedział Artur Ostaszewski z grupy menadżerskiej Shocker MMA w programie "W narożniku".

Zobacz wideo Karolina Owczarz: Zawsze mam kryzys tuż przed walką. Wtedy płaczę i nie chcę się bić

W zeszłym roku Różalski stwierdził, że nie mówi "nie" dla propozycji z Fame MMA. Federacja musiałaby jednak zmienić kierunek na zdecydowanie bardziej sportowy. -  Jeżeli Fame MMA będzie galą w pełni sportową, do czego dąży i nie będzie na niej żadnych freaków, to z chęcią na niej zawalczę. A jeśli daliby mega nazwisko jako przeciwnika, to byłoby wspaniale - powiedział Różalski w rozmowie z Interią.

Przeczytaj również:

Marcin Najman wskazał kandydatów do swojej pożegnalnej walki w MMA! Czynny piłkarz wyszedł ze swoją "propozycją"

Marcin Najman zaskakuje. "To skandal, że wybitni mistrzowie muszą czekać w kolejkach jak wszyscy inni"

Kołecki ma rywala dla Najmana! "To mogą być szybkie i łatwe pieniądze. Najman nie miałby szans"