Sport.pl

Fame MMA złożyło ofertę gwieździe. "Nie chcą tylko Youtuberów"

Fame MMA złożyło prawdopodobnie ofertę Marcinowi Różalskiemu, byłej gwieździe KSW. Informację przekazał manager Artur Ostaszewski w rozmowie z MMARocks.pl

Fame MMA zorganizowało do tej pory sześć dużych gal i praktycznie każda okazała się finansowym sukcesem. Początkowo organizacja skupiała się na organizacji walk między osobowościami znanymi z internetu, ale wiele wskazuje na to, że teraz federacja znalazła się na takim poziomie finansowym, że będzie w stanie proponować kontrakty prawdziwym gwiazdom. 

Różalski dostał ofertę z FAME MMA

- Myślę, że nie można się zamykać. Fame wcale nie musi oznaczać walki z celebrytą, to może być poważny zawodnik. Marcin Różalski także otrzymał od nich propozycję i jego rywal był mocny. Fame nie zamierza zostawać tylko z youtuberami. Ja uważam tak. Jeżeli oni chcą to robić, ludzie chcą to oglądać i każdemu się to opłaca, nie ma żadnego problemu - powiedział Artur Ostaszewski z grupy menadżerskiej Shocker MMA w programie "W narożniku".

Zobacz wideo Karolina Owczarz: Zawsze mam kryzys tuż przed walką. Wtedy płaczę i nie chcę się bić

W zeszłym roku Różalski stwierdził, że nie mówi "nie" dla propozycji z Fame MMA. Federacja musiałaby jednak zmienić kierunek na zdecydowanie bardziej sportowy. -  Jeżeli Fame MMA będzie galą w pełni sportową, do czego dąży i nie będzie na niej żadnych freaków, to z chęcią na niej zawalczę. A jeśli daliby mega nazwisko jako przeciwnika, to byłoby wspaniale - powiedział Różalski w rozmowie z Interią.

Przeczytaj również:

Marcin Najman wskazał kandydatów do swojej pożegnalnej walki w MMA! Czynny piłkarz wyszedł ze swoją "propozycją"

Marcin Najman zaskakuje. "To skandal, że wybitni mistrzowie muszą czekać w kolejkach jak wszyscy inni"

Kołecki ma rywala dla Najmana! "To mogą być szybkie i łatwe pieniądze. Najman nie miałby szans"

Więcej o:
Komentarze (81)
Fame MMA złożyło ofertę gwieździe. "Nie chcą tylko Youtuberów"
Zaloguj się
 • fandzloch

  Oceniono 16 razy 8

  Różal to równy gość. Wygląda jak dzikus i lubi się bić ale ma dobre serducho i robi dużo dobrego.

 • staefun

  Oceniono 5 razy 5

  Przystojny. Ciekawe czy systemy rozpoznawania twarzy "czytają" taką facjatę.

 • dgajewski

  Oceniono 6 razy 4

  Różalski wygląda charakterystycznie - tylko pytanie - kogo by mieli wystawić przeciw niemu by ten pojedynek miał sens? Bo jednak Różalski to zawodowy fighter z czołówki jeśli chodzi o MMA 22 zwycięstwa - 8 porażek - 1 remis . Karierę zakończył w zeszłym roku wiec formę na pewno ma lub może szybko do niej wrócić. To jednak mistrz wagi ciężkiej który nadal mógłby walczyć z czołowymi zawodnikami tej dyscypliny, zatem wątpię czy znalazł by się ktoś kto by miał choć cień szansy z tych którzy bawią się w Fame MMA bo nie nazywajmy tego czymś więcej niż zabawą.

 • nictupowas

  Oceniono 4 razy 4

  gwiezdzie? tzn komu?

  tak tylko pytam

 • carolina_reaper

  Oceniono 3 razy 3

  Mi to osobiscie nie przeszkadza jak kto wyglada, performersi sa wsrod nas jeden zarabia pukajac w klawiature drugi pukaniem gosci w cymbal, wszystko dobrowolnie a w koncu liczy sie charakter, gladka twarz moze nalezec do sku...ela i na odwrot, bestia na zewnatrz moze byc potulnym barankiem.

 • kazek100

  Oceniono 3 razy 3

  SMSPF.
  Stop Making Stupid People Famous.

 • gangut

  Oceniono 3 razy 3

  Paździoch...?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 3

  Nie "gwia", tylko "pi".

 • pamejudd

  Oceniono 3 razy 3

  Co to?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX