Kołecki ma rywala dla Najmana! "To mogą być szybkie i łatwe pieniądze. Najman nie miałby szans"

Marcin Najman w gronie możliwych rywali podczas swojej pożegnalnej walki wymienia Tomasza Adamka. Boksera do walki z Najmanem namawia mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów i zawodnik MMA, Szymon Kołecki. "To mogą być dla niego łatwe pieniądze" - mówił w rozmowie z TVP Sport.

Tomasz Adamek został wymieniony przez Marcina Najmana jako jeden z potencjalnych rywali podczas jego pożegnalnej walki. "Biorę pod uwagę cztery nazwiska na pożegnalną walkę w formule MMA. Tomasz Adamek, Piotr Świerczewski, Don Kasjo i Andrzej „Ciepły” Fonfara" - napisał na Twitterze Najman i zapytał internautów, kogo widzieliby w starciu z nim na ringu. Wielu wskazywało właśnie Adamka.

Zobacz wideo Szymon Kołecki: Organizatorzy igrzysk będą musieli jakoś przetrzymać 17 tys. ludzi, by nie oddać wioski olimpijskiej zgodnie z umową

Kołecki będzie namawiał Adamka do walki z Najmanem

Do ewentualnej walki Najman-Adamek w rozmowie z TVP Sport odniósł się mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów i zawodnik MMA, Szymon Kołecki. "Nie rozmawiałem jeszcze o tym z Tomkiem, ale będę go na to namawiał. To mogą być dla niego szybkie i łatwe pieniądze" - stwierdził. "Jeżeli Tomek Adamek poćwiczyłby z nami pięć tygodni w Akademii Sportów Walki Wilanów przez pięć tygodni to Najman nie miałby żadnych szans. Z nim jest taki problem, żeby zepchnięty do defensywy dużą presją się gubi i chce kończyć walkę" - opisywał Kołecki. 

Konflikt Adamka i Najmana trwa w najlepsze "To nie sportowiec, tylko zwykły klaun"

Najman postanowił wyzwać Adamka na pojedynek w programie "Hejt Park" w "Kanale Sportowym" podczas rozmowy z Mateuszem Borkiem. - Nie tylko wyzwałbym go w MMA, ale jestem przekonany, żebym z nim wygrał. Adamek jest drobnej budowy i z wieloma zawodnikami MMA by sobie nie poradził. Był genialnym bokserem, ale człowiekiem małym - stwierdził.

Adamek odpowiedział Najmanowi dosadnie. - Żyjesz w innej rzeczywistości. Wysyłałem cię do cyrku, ale jak tam nie chcesz iść, to zostaje ci jeszcze kabaret - wskazywał bokser. - Nie interesuje mnie walka z Marcinem Najmanem, bo to nie jest sportowiec, tylko zwykły klaun, który szkodzi polskiemu sportowi - mówił później w rozmowie z "Faktem".

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: