Sport.pl

"Conor McGregor jest jak zazdrosna prostytutka. Sam mówił, żeby zostać w domach"

Ali Abdelaziz, agent Khabiba Nurmagomedova, podczas rozmowy z TMZ Sports zaatakował Conora McGregora, sugerując, iż ten celowo nie zgodził się na walkę z Tonym Fergusonem podczas gali UFC 249, ponieważ Irlandczyk jest świadomy tego, że by przegrał. - Jest jak zazdrosna prostytutka, która jest już za stara, żeby zarabiać pieniądze - stwierdził Ali.

Agent Khabiba Nurmagomedova stanął w obronie swojego podopiecznego po tym, jak Conor McGregor skrytykował Dagestańczyka za wycofanie się z walki z Tonym Fergusonem na gali UFC 249. Wybuch pandemii koronawirusa spowodował, że zostały nałożone restrykcje dotyczące podróżowania, a to sprawiło, iż panujący w wadze lekkiej mistrz nie może opuścić Rosji.

Zobacz wideo Jędrzejczyk przegrała po świetnej walce.

Ostre słowa agenta Nurmagomedova o McGregorze

Irlandczyk posądził Nurmagomedova o stchórzenie, a Ali Abdelaziz zaznaczył, że McGregor jest hipokrytą i działa wbrew własnemu słowu. - Conor niedawno apelował, żeby wszyscy ludzie zostali w swoich domach. Rząd rosyjski zabronił podróżowania z Rosji i Khabib musi zostać na miejscu. Teraz Conor nazywa go tchórzem? Słowa McGregora nie mają żadnego znaczenia - powiedział Abdelaziz.

Według managera Khabiba, Conor nie jest nawet w najlepszej trójce kategorii lekkiej. - Conor nie jest numerem jeden, dwa, ani trzy w wadze lekkiej. Te miejsca należą kolejno do Khabiba, Justina i Tony’ego. Conor jest dopiero czwarty. McGregor jest jak zazdrosna prostytutka, która jest już za stara, żeby zarabiać pieniądze - stwierdził Ali.

Rywalizacja McGregora i Nurmagomedova trwa od czasu ich walki na UFC 229, kiedy to Khabib wygrał przed czasem w czwartej rundzie. Szef UFC, Dana White, stwierdził niedawno, że Conor musi uzbroić się w cierpliwość i poczekać, zanim dojdzie do drugiego starcia pomiędzy zawodnikami.

- Dlaczego Conor nie wsiadł do samolotu i nie przyleciał, aby walczyć z Fergusonem? Założę się, że McGregor rozumie, iż Tony skopałby mu tyłek. Zarówno Tony, Khabib, jak i Justin, wszyscy ci trzej faceci pokonaliby Conora - zakończył Abdelaziz.

Gala UFC 249, która miała się odbyć w następną sobotę, 18 kwietnia, w Tachi Palace Casino w Kalifornii została odwołana. W walce wieczoru o tymczasowy pas mistrzowski w wadze lekkiej mieli się zmierzyć Tony Ferguson oraz Justin Gaethje.

Więcej o sportach walki przeczytasz na: inthecage.pl.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: