Sport.pl

Gorąco na linii FAME MMA - KSW! Ostra odpowiedź: To zakrawa o hipokryzję

- Byłem mocno zaskoczony tym, co usłyszałem - zarówno treścią i formą. Dziwią mnie podwójne standardy. To zakrawa o hipokryzję - przyznał Krzysztof Rozpara, szef FAME MMA, odpowiadając na wcześniejsze słowa Martina Lewandowskiego z KSW.

- Federacja FAME nie tylko wykazała się szczytem nieodpowiedzialności. To też pewien obraz desperacji. Jeśli kogoś wyganiają z miejsc, a oni po prostu biegają, to jest desperacja i frajerstwo dekady - mówił o organizacji gali FAME MMA w trakcie pandemii koronawirusa Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW, w programie "W narożniku" w portalu mmarocks.pl.

Zobacz wideo Co dalej z KSW? Odpowiada Maciej Kawulski

FAME MMA kontra KSW

Teraz na słowa Lewandowskiego odpowiedział Krzysztof Rozpara, szef FAME MMA. - Nie ukrywam, byłem mocno zaskoczony tym, co usłyszałem - zarówno treścią i formą. Dziwią mnie podwójne standardy. Zakrawa to o hipokryzję - stwierdził Rozpara w wywiadzie dla "Super Expressu".

I dodał, że federacja KSW też chciała zorganizować galę w Łodzi. - Najpierw słyszymy, że właściciele KSW robili wszystko, aby zorganizować galę. Pan Lewandowski sam żali się w mediach, że gala nie odbyła się przez zawodników, którzy nie chcieli zrezygnować z części swojego wynagrodzenia - zaatakował Rozpara.

Przypomnijmy, że podczas gali FAME MMA swoją walkę stoczył Marcin Najman. Były bokser przegrał z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, co niemal definitywnie zakończyło jego karierę. Niewykluczone jednak, że Najman pożegna się z kibicami w jeszcze jednej walce. Jego plany poznamy w poniedziałek, co zapowiedział w "Kanale Sportowym".

Więcej o:
Komentarze (11)
Gorąco na linii FAME MMA - KSW! Ostra odpowiedź: To zakrawa o hipokryzję
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 4

  Komu to potrzebne?

 • gj61

  Oceniono 3 razy 3

  Ostatnia walka Kajmana odbędzie się pod blokiem. Przeciwnikiem będzie żul spod budki z piwem. Wynik oczywisty.

 • adrian115

  Oceniono 3 razy 3

  KSW zasłynęło z freakfigtów, niech nie pieprzą hipokryci bo w KSW walczą emeryci, freaki albo inni "pseudo" sportowcy którzy nigdzie indziej by nie zabłysnęli. Poza kilkoma wyjątkami KSW ze sportem ma nie wiele wspólnego.

 • m_jedrzejewski

  Oceniono 3 razy 3

  Zakończyło jego co?

 • wozdo

  Oceniono 1 raz 1

  a gdy KSV wydrukowało wynik walki Pudziana z Thompsonem to było fair ?

 • hmmm11

  0

  W sumie ma racje KSW najpierw krytykowalo Fame a potem samo zrobilo spolke aby robic cos podobnego. KSW chcialo zaoszczedzic na zawodnikach a Fame poszukal gdzie indziej. A MArtin traktuje KSW jak dojna krowe ktora teraz mleka nie daje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX