Właściciel Fame MMA ma plan na kolejną galę! Kolejne ograniczenia

Szef Fame MMA zapowiada, że kolejna gala tej organizacji również może odbyć się w formie telewizyjnego show. Wszystko przez kryzys spowodowany pandemią koronawirusa sars-cov-2.

W ostatnich tygodniach Fame MMA zostało właściwie jedynym sportowym lub prawie sportowym punktem na mapie Polski. W ostatnią sobotę rozegrano galę Fame MMA 6, na której m.in Marcin Najman został pokonany przez Piotra Piechowiaka. Właściciele federacji mają już jednak plan na siódmą edycję. Wiele wskazuje na to, że również bez udziału publiczności. 

Zobacz wideo

- Kto dziś jest w stanie powiedzieć, kiedy to zmieni się na tyle, żebyśmy mogli zrealizować jakiś sensowny plan. Wszystko zależy przede wszystkim od stanu epidemicznego. Tak szybko jak krzywa będzie spadkowa, sytuacja będzie pod kontrolą, będziemy mogli to zrobić. Na ten moment mamy wizję, że kolejna gala będzie studyjna, zanim sytuacja się wyprostuje - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Rozpara.

Fame MMA doprowadziło do gali bez kibiców

Federacja Fame MMA zdobyła popularność na tym, że angażuje do swoich gal celebrytów znanych z internetowych programów. Ostatnio było o niej głośno ze względu na organizację gali w czasie pandemii koronawirusa. Sobotnia gala Fame MMA pierwotnie miała odbyć się w hali sportowej w Częstochowie. Z powodu pandemii koronawirusa i wprowadzonemu zakazowi imprez masowych wydarzenie w tym mieście jednak odwołano. Właściciele federacji postanowili przenieść je do Katowic, ale tam też nie otrzymali zgody urzędu wojewódzkiego.

Mimo to gala się odbyła. W studiu filmowym pod Krakowem, gdzie przed wydarzeniem pojawiła się policja, ale nie stwierdziła złamania prawa, ponieważ każdy z uczestników podpisał umowę o dzieło, a na miejscu odbywała się produkcja filmów. W ten sposób nie łamano zakazu zgromadzeń, który nie dotyczy osób pracujących.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy miałoby się odbyć kolejne wydarzenia spod szyldu Fame MMA. 

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: