Sport.pl

Zawodnik UFC znokautował mężczyznę pod klubem. "Mogłem go pobić na śmierć" [WIDEO]

- Mogłem go dosiąść i pobić na śmierć, ale odszedłem i zacząłem rozmawiać z policją. To proste, gdy bawisz się ogniem, to może się poparzyć - powiedział Mike Perry. Zawodnik UFC opublikował na Instagramie filmik, na którym nokautuje mężczyznę, który miał go uderzyć pod klubem nocnym w Orlando.

- Ten koleś uderzył mnie w szczękę. Po co, w innym przypadku, ludzie mieliby to nagranie? Uderzył mnie, więc odszedłem, ale on za mną wciąż szedł. Gdy złamał barierę mojej prywatności, a także dziewczyny, która stała obok mnie, to mu powiedziałem, żeby stąd wy*****ł. Ale on był pijany i nie słuchał, więc to szybko zakończyłem - oświadczył na Instagramie Mike Perry. I opublikował ten filmik:

Zobacz wideo MMA czeka największy kryzys w historii. Kawulski: Czeka nas wojna

- Mogłem go dosiąść i pobić na śmierć, ale odszedłem i zacząłem rozmawiać z policją. To proste, gdy bawisz się ogniem, to może się poparzyć. Mówcie i myślcie, co chcecie, ale zawsze jestem szczery i mówię prawdę - oświadczył zawodnik UFC.

Incydent miał miejsce w jednym z nocnych klubów w Orlando. Plotka głosi, że właśnie w tym mieście, kilka lat wcześniej, Perry dowiedział się o swoich predyspozycjach do sportów walki. Został zaczepiony pod klubem przez ośmiu napastników, ale poradził sobie z nimi. Wtedy zrozumiał, że może walczyć za pieniądze.

28-letni Amerykanin stoczył 19 walk, z czego 13 wygrał. W grudniu podczas UFC 245 przegrał w 1. rundzie z Geoffem Nealem.

Więcej o:
Komentarze (2)
Zawodnik UFC znokautował mężczyznę pod klubem. "Mogłem go pobić na śmierć" [WIDEO]
Zaloguj się
  • permvperm

    0

    Walnął my z partyzanta, jak tamten gadał z panienką. Trochę obciach dla zawodnika MMA.

  • beton44

    Oceniono 3 razy -1

    Czym się tu podniecać ??? Jeden czarny dał drugiemu po mordzie i tyle ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX