Zawodnik UFC padł ofiarą brutalnego nokautu. "Rozwalił moją twarz" [WIDEO]

Stephen Thompson, zawodnik UFC, wspólnie ze swoimi kibicami obejrzał walkę sprzed roku, którą przegrał przez brutalny nokaut. Nagranie, na którym widzimy reakcje Amerykanina, stało się hitem internetu. - To boli mnie od samego patrzenia. Rozwalił moją twarz - emocjonuje się Thompson.

Rok temu Stephen Thompson, czołowy zawodnik kategorii półśredniej, mierzył się z Anthonym Pettisem. Przez ponad dwie rundy Thompson kontrolował pojedynek, ale nagle chwila nieuwagi, tzw. superman punch jego rywala, i sędzia musiał przerwać walkę. Thompson padł sparaliżowany na matę. Teraz, wraz ze swoimi kibicami, oglądał tę walkę ponownie na streamie internetowym i ją bardzo żywiołowo przeżywał, co możecie zobaczyć w poniższym wideo, które stało się hitem internetu:

"Boli od samego patrzenia"

- Bądźcie gotowi, to zaraz nastąpi. O nie, robię się nerwowy. Aaaa, zaraz ten cios nadejdzie! Aaaaa, to najgorsze, co może spotkać zawodnika. Poczekajcie, puszczę ten filmik w spowolnionym tempie. (...) Kopnąłem go w brzuch, a potem chciałem go spróbować zaatakować prawym sierpem, ale on skrócił dystansu, bum, i już leżałem. To boli mnie od samego patrzenia. Rozwalił moją twarz - emocjonuje się Amerykanin.

Zobacz wideo Szymon Kołecki: Organizatorzy igrzysk będą musieli jakoś przetrzymać 17 tys. ludzi, by nie oddać wioski olimpijskiej zgodnie z umową

Po tej porażce Thompson tylko raz pojawił się w oktagonie, gdy jednogłośnie na punkty pokonał Vicente Luque. Kilka temu Amerykanin mógł zdobyć pas UFC, ale dwukrotnie przegrał z Tyronem Woodleyem.