Sport.pl

Joanna Jędrzejczyk dochodzi do siebie po walce o pas. Pokazała, jak wygląda jej twarz

Joanna Jędrzejczyk opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym widać jej twarz po walce o mistrzowski pas przeciwko Weili Zhang. - Rany powojenne jeszcze się goją, ale dzisiaj kamuflaż pełną parą nie tylko na ubraniu - podkreśliła Polka.

Joanna Jędrzejczyk blisko trzy tygodnie temu była o krok od odzyskania pasa wagi słomkowej. Polka przegrała jednak z Weili Zhang na gali UFC 248. Światowe media były pod dużym wrażeniem. Określiły walkę jednym z najlepszych starć w historii kobiecego MMA. Morderczy pojedynek obie zawodniczki przypłaciły jednak zdrowiem. Zabrano je do szpitala, a na twarzy Polki pojawił się ogromny krwiak.

Zobacz wideo Jędrzejczyk przegrała po świetnej walce.

- Rany powojenne z 7 marca jeszcze się goją, ale dzisiaj kamuflaż pełną parą nie tylko na ubraniu, ale i na buziaku. Mój fizjoterapeuta zawsze mówi, że na mnie wszystko "goi się jak na psie". Nie brzmi to dobrze, ale znaczenie jak najbardziej dobre. Wczoraj musiałam odbyć "przegląd" ciała u Kamila Iwańczyka, aby mieć pewność, że siniaki, które czasami mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia, odpowiednio się wchłaniają. Finalnie postanowiliśmy nałożyć na buziaka tape, który pomoże mi szybciej wrócić do pełni sprawności - napisała Jędrzejczyk na Instagramie.

Joanna Jędrzejczyk nie wyklucza walki rewanżowej z Weili Zhang

Jędrzejczyk nie wyklucza drugiego pojedynku z Zhang, ale stawia sprawę jasno: - Nie będę ściemniać. Z chęcią zmierzę się ponownie z Weili Zhang, ale wszystko zależy od pieniędzy - przyznała Polska. - Ale ja i Weili wysłaliśmy chyba mocne przesłanie, że kobiece MMA warte większych pieniędzy. Dlatego nie będę kłamać, chodzi właśnie o nie - dodała Jędrzejczyk.

Więcej o:
Komentarze (56)
Joanna Jędrzejczyk dochodzi do siebie po walce o pas. Pokazała, jak wygląda jej twarz
Zaloguj się
 • n29a

  Oceniono 7 razy 7

  Piękna.

 • Jerzy

  Oceniono 7 razy 7

  Płacą jej przecież za to że daje sobie obić twarz. Taka praca.

 • kiesier

  Oceniono 8 razy 6

  Jak z autem: bite, klepane z wystrzelonymi poduszkami i wygiętą podłużnicą.
  Polski mechanik doprowadzi co prawda do stanu "igła", ale przy kolejniej stłuczce może nie być już tak wesoło.
  Pani Joanno może jednak zmiana branży ;-)

 • cocpit

  Oceniono 7 razy 5

  Kobiece MMA jest takie kobiece. Po prostu sport dla dam. W sensie dam po ryju.

 • g96

  Oceniono 4 razy 4

  Po piłkarzach, pani Farnej, powrót do początku. "Co by tu jeszcze głupszego napisać...?"

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 7 razy 3

  Ludzie, ja tez akurat za nia nie przepadam, ale wracajcie do swoich powerpointow i exceli i napierda lajcie dalej swoje tabelki i charciki z przerwach marzac o tym, zeby zarabiac na zycie (i to naprawde niezle pieniadze) tym, co naprawde lubicie robic.

 • marek_p1846

  Oceniono 15 razy 3

  Tyłem wygląda korzystniej.
  Swoją drogą to "dziennikarzom" sportowym zagląda w oczy pośredniak. Ni ma sportu, ni ma o czym bredzić. Na samych popierdułkach daleko nie zajadą.
  Całe szczęście, że pracodawca ma kasę to się podzieli. Inaczej naprawdę musieliby deptać do pośredniaków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX