Joanna Jędrzejczyk wskazała ulubionego piłkarza. "To jest temperament!" [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk odpowiadała na pytania fanów na profilu radia newonce.sport na Instagramie. Polka została zapytana m.in. o swojego ulubionego portowca. Jej wybór mógł okazać się nieco zaskakujący.

Joanna Jędrzejczyk blisko trzy tygodnie temu była o krok od odzyskania pasa wagi słomkowej. Polka przegrała jednak z Weili Zhang na gali UFC 248. Światowe media były jednak pod dużym wrażeniem. Określiły walkę jednym z najlepszych starć w historii kobiecego MMA. Morderczy pojedynek obie zawodniczki przypłaciły jednak zdrowiem. Zabrano je do szpitala, a na twarzy Polki pojawił się ogromny krwiak.

Zobacz wideo Jędrzejczyk przegrała po świetnej walce.

Joanna Jędrzejczyk wskazała ulubionego sportowca

Polka wzięła udział w Q&A na profilu radia newonce.sport na Instagramie. Została zapytana m.in. o to, kto jest jej ulubionym sportowcem. Jędrzejczyk wskazała Marcina Wasilewskiego, obrońcę Wisły Kraków od 2017 roku. - Co do piłkarzy, to Wasyl. Nasz walczak. To jest temperament! - podkreśliła polska zawodniczka.

Komisja Sportowa Stanu Nevada poinformowała o zawieszeniu medycznym obu zawodniczek. Jędrzejczyk oraz Zhang mają zakaz treningów do 22 kwietnia. Zawieszenie dotyczące kolejnych walk minie dopiero 7 maja.

Więcej o: