Sport.pl

Wyciekło nagranie, na którym widać, co wrestlerki robią podczas przerwy na reklamę! [WIDEO]

Czym zajmują się zawodniczki WWE w czasie trwania reklamy telewizyjnej? Do internetu wyciekło nagranie, które może zaskoczyć kibiców.

Wrestling to rozrywka, która łączy ze sobą światy sportów walki i teatru. Choć zawodnicy udają, że się w ringu brutalnie biją, to tak naprawdę działają wedle wcześniej ustalonego scenariusza. Dobitnie pokazał to filmik, który właśnie robi furorę w internecie. Wyciekło nagranie, na którym widać, czym w trakcie reklam zajmują się zawodnicy WWE (World Wrestling Entertainment). W tym przypadku to cztery kobiety.

W trakcie gali federacji WWE w Detroit wszystkie trybuny były puste w związku z pandemią koronawirusa. Gdy rozpoczął się czas reklamowy, zawodniczki przestały jednak rywalizować.

Zobacz wideo Mamed Khalidov o zatrzymaniu: Próbowano pozbawić mnie dumy i honoru

Co wrestlerki robią podczas przerwy na reklamę?

Filmik na Twitterze opublikował Sean Ross Sapp, który odpowiada za scenariusze walk. W ringu widzimy Sashę Banks, Bayley, Aleksę Bliss i Nikki Cross. Wszystkie zawodniczki - w trakcie reklam - swobodnie przemieszają się po ringu i choć chwilę wcześniej udawały, że się chcą "pozabijać", to w trakcie reklam przestały się bić i zaczęły ze sobą rozmawiać, prawdopodobnie: ustalając przebieg kolejnych akcji.

Kibice po obejrzeniu filmiku nie czuli się wcale oszukani. "Pracuj mądrze, a nie ciężko. Nie mam z tym problemu", "Nie winię ich za to" - to tylko część komentarzy, który znalazły się pod filmikiem.

Więcej o:
Komentarze (60)
Wyciekło nagranie, co wrestlerki robią podczas przerwy na reklamę! [WIDEO]
Zaloguj się
 • krzepki.harry

  Oceniono 29 razy 25

  Szokująca tajemnica ujawniona! W tym cyrku "walki" odgrywane są według scenariusza!
  Myślałem że wie to każdy średniointeligentny człowiek który chociaż przez minutę widział jakąkolwiek "walkę" tego formatu...

 • offal

  Oceniono 14 razy 12

  Do dziś jest w szoku co robią bokserzy w przerwie miedzy rundami! Siedzą, rozmawiają i wodę piją a jeszcze czasami im ktoś makijaż poprawia!

 • 2fat

  Oceniono 8 razy 8

  Ja podziwiam ich sprawność która pozwala im nie robić sobie krzywdy. Majstersztyk. No ale sportowych emocji to we mnie nie wywołuje oczywiscie.

 • jednooki.pirat

  Oceniono 7 razy 7

  Normalnie zawalił się mój świat, ja myślałem, że to wszystko na serio... /s

 • louis_von_cypher

  Oceniono 9 razy 7

  dziś to odkryliście? buhahahahahhahhahahhahahahahhhahahhahhahahha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX