Wyciekło nagranie, na którym widać, co wrestlerki robią podczas przerwy na reklamę! [WIDEO]

Czym zajmują się zawodniczki WWE w czasie trwania reklamy telewizyjnej? Do internetu wyciekło nagranie, które może zaskoczyć kibiców.

Wrestling to rozrywka, która łączy ze sobą światy sportów walki i teatru. Choć zawodnicy udają, że się w ringu brutalnie biją, to tak naprawdę działają wedle wcześniej ustalonego scenariusza. Dobitnie pokazał to filmik, który właśnie robi furorę w internecie. Wyciekło nagranie, na którym widać, czym w trakcie reklam zajmują się zawodnicy WWE (World Wrestling Entertainment). W tym przypadku to cztery kobiety.

W trakcie gali federacji WWE w Detroit wszystkie trybuny były puste w związku z pandemią koronawirusa. Gdy rozpoczął się czas reklamowy, zawodniczki przestały jednak rywalizować.

Zobacz wideo Mamed Khalidov o zatrzymaniu: Próbowano pozbawić mnie dumy i honoru

Co wrestlerki robią podczas przerwy na reklamę?

Filmik na Twitterze opublikował Sean Ross Sapp, który odpowiada za scenariusze walk. W ringu widzimy Sashę Banks, Bayley, Aleksę Bliss i Nikki Cross. Wszystkie zawodniczki - w trakcie reklam - swobodnie przemieszają się po ringu i choć chwilę wcześniej udawały, że się chcą "pozabijać", to w trakcie reklam przestały się bić i zaczęły ze sobą rozmawiać, prawdopodobnie: ustalając przebieg kolejnych akcji.

Kibice po obejrzeniu filmiku nie czuli się wcale oszukani. "Pracuj mądrze, a nie ciężko. Nie mam z tym problemu", "Nie winię ich za to" - to tylko część komentarzy, który znalazły się pod filmikiem.

Więcej o: