Sport.pl

Joanna Jędrzejczyk pokazała się publicznie po raz pierwszy od brutalnej walki

Joanna Jędrzejczyk pokazała się pierwszy raz publicznie po brutalnej walce z Weili Zhang i opublikowała filmiki na swoim Instagramie.

Joanna Jędrzejczyk była o krok od odzyskania pasa UFC wagi słomkowej. Minimalnie przegrała jednak z Weili Zhang na UFC 248. Media na świecie i eksperci określili tę walkę jako najlepszą w dziejach kobiecego MMA. Jednak panie morderczy pojedynek przypłaciły zdrowiem. Zabrano je do szpitala. Na czole Polki pojawił się ogromny krwiak.

Zobacz wideo Jędrzejczyk przegrała po świetnej walce.

Jędrzejczyk pokazała się w piątek pierwszy raz publicznie po walce z Zhang. Opublikowała zdjęcie na Instagramie oraz w relacjach. 

Joanna Jędrzejczyk o swojej kontuzji i wynikach badań

Jędrzejczyk została zapytana przez "Przegląd Sportowy", jak opuchlizna wpłynęła na jej postawę w walce. - Od trzeciej rundy zaczęła mi bardzo przeszkadzać. Czułam dużo większy ból, gdy przyjmowałam kolejne ciosy. Martwiłam się też, że ze względu na krew, która się zebrała, skóra na czole mogła w każdej chwili pęknąć - przyznała.

Więcej o:
Komentarze (38)
Joanna Jędrzejczyk pokazała się publicznie po raz pierwszy od brutalnej walki
Zaloguj się
 • bolekowski

  Oceniono 27 razy 15

  Slicznie wygląda. Psychiatra dla niej i dla was. Że to wynaturzenie nazywacie sportem i promujecie.

 • krzrau1952

  Oceniono 9 razy 7

  jesteśmy o krok od wznowienia walk gladiatorów, gdzie gawiedź pokazując kciuk w górę lub w dół, decydować będzie czy dobić pokonanego czy łaskawie darować mu życie. Jaka będzie różnica między gladiatorami rzymskimi, a obecnymi Spartakusami? Wtedy walczyli w większości niewolnicy (nie mieli większego wyboru), teraz na ring wychodzą wolni ludzie, zaślepieni fortuną. A żądze pospólstwa widać nie zmieniły się przez wieki.

 • iwonakaluza

  Oceniono 6 razy 4

  Kobieto opamiętaj się!!!! Jak można na własne życzenie dać się prać po mordzie. Te wszystkie urazy zostawią ślad na całe życie i tylko operacja plastyczna pozostaje. Idż dziewczyno do psychiatry, bo to z puchą chyba masz nie pokolei

 • prawdziwek89

  Oceniono 5 razy 3

  Dopiero walki dziewuch obnażyły debilizm tego "sportu". jak tłukli się faceci, to większość uznała to za cos super.

 • wojtek2784

  Oceniono 2 razy 2

  Chciałbym mieć taką waleczną żonę. By mnie obroniła przed menelami, którzy zaczepiają mnie przed sklepem z piwem.

 • moonwind

  Oceniono 2 razy 2

  Dziewczyno, szkoda zdrowia, zajmij się biznesem fitness, zarobisz, będziesz czuła się doceniona a najważniejsze dożyjesz sędziwego wieku z pracującym mózgiem a nie kalafiorem na szyi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX