Sport.pl

Gdzie i kiedy oglądać walkę Joanny Jędrzejczyk? Transmisja TV, stream online

W nocy z soboty na niedzielę Joanna Jędrzejczyk zmierzy się Chinką Weili Zhang na gali UFC 248 w Las Vegas. Gdzie oglądać transmisję TV?

To nie będzie łatwa walka dla Polki. Chinka jest niepokonana od 20 pojedynków. Od kilku dni jest gorąco na linii Jędrzejczyk - Zhang. Podczas środowej rozgrzewki Chinka zbliżyła się w stronę polskich fanów i pokazała im środkowy palec. Jej menedżer tłumaczył, że zrobiła to dlatego, iż nasi kibice krzyczeli do Zhang "koronawirus". - Chinka Weili Zhang chce zwyciężyć z Joanną Jędrzejczyk dla swych rodaków. Koronawirus napędza ją, by zachować mistrzowski pas UFC - napisał Kacper Sosnowski ze Sport.pl.

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk ostrzega inne kobiety:

O której walczy Jędrzejczyk? Gdzie transmisja?

Walka Jędrzejczyk - Zhang odbędzie się na gali UFC 248 w Las Vegas. Polka i Chinka powinny rozpocząć pojedynek w nocy z soboty na niedzielę około godziny 5:00 rano. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport Extra. Stream online można znaleźć w Ipli po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Więcej o:
Komentarze (2)
Gdzie i kiedy oglądać walkę Joanny Jędrzejczyk? Transmisja TV, stream online
Zaloguj się
  • tamreg

    Oceniono 3 razy 1

    To wszystko wina tej ,sorry, kretynki Jedrzejczak. Na swojego instagrama czy tam fecebooka wrzucila zdjecie z maska przeciwgazowa sugerujac ,ze bedzie walyczyc z koronawirusem a jak wiadomo walczy z chinka. Mozecie mnie potepic ale mam nadzieje,ze Jedrzejczak dostanie solidny wpi..dol. Tego jej jako Polak patriota zycze z calego serca bo przynosi Polsce i Polakom wstyd. Zawsze i wszedzie gdzie gebe otworzy

  • szmulkacenbogen

    Oceniono 3 razy 1

    Przepraszam Panią Jędrzejczyk, ona na pewno widzi to inaczej, ale dla mnie napie...nie się po twarzach przez kobiety zawsze przywołuje na myśl patologiczne sytuacje, nie zaakceptuję tego jako sportu, nie zaakceptuję tego jako walki, boli mnie to kancerowanie się przez kobiety. Być może jestem w optyce zwolenników tego czegoś "męskim szowinistą", mam to gdzieś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX