Joanna Jędrzejczyk chce trzeciej walki! "Będę w stanie z nią wygrać"

Joanna Jędrzejczyk (16-3) chce trzeciej walki z Rose Namajunas (8-4). - Wierzę w siebie i uważam, że będę w stanie z nią wygrać - mówi polska zawodniczka w rozmowie z bjpenn.com.

Już za niecałe dwa tygodnie w Las Vegas odbędzie się UFC 248. W walce wieczoru nasza rodaczka Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z aktualną mistrzynią w wadze słomkowej Weili Zhang. Polka w rozmowie z bjpenn.com powiedziała, że jeżeli zdobędzie pas mistrzowski, to w pierwszej obronie chciałaby po raz trzeci zmierzyć się z Rose Namajunas.

Panie po raz pierwszy spotkały się na UFC 217 i wtedy przez TKO zwyciężyła Amerykanka. Do rewanżu doszło pięć miesięcy później i po wyrównanym pojedynku na dystansie po raz kolejny zwyciężyła Namajunas. - Jestem naprawdę dumna z siebie i z całej mojej drużyny z tego jak walczyliśmy w ostatniej walce z Rose. Wynik w tej walce mógł pójść w obie strony i dlatego przegraną było trudno zaakceptować. Jednak może nie zrobiłam dostatecznie dużo aby zwyciężyć. Teraz wierzę w siebie i uważam, że będę w stanie z nią wygrać. Jestem szczęśliwa z tego, że Rose wraca i dostanie rewanż z Andrade. Zobaczymy co będzie dalej, ale ta walka ma sens również ze względu na ogromne pieniądze. Ja chcę takiego pojedynku - powiedziała Jędrzejczyk.

Zobacz wideo >> Joanna Jędrzejczyk ostrzega inne kobiety!

Reprezentantka klubu American Top Team jest zdecydowanie najlepszą polską zawodniczką w historii mieszanych sztuk walki. Swój mistrzowski pas udanie obroniła pięć razy. W swoim ostatnim boju na UFC on ESPN+19 po świetnym pojedynku wypunktowała Michelle Waterson (17-7). Więcej o sportach walki przeczytasz na InTheCage.pl.