Sport.pl

"Irański Hulk" zadebiutuje w MMA! Już ogłosił informację swoim fanom. Może trafić do Fame MMA!

"Irański Hulk", jak nazywany jest Sajad Gharibi, może zadebiutować w MMA. Irańczyk opublikował post, w których ogłosił nawiązanie współpracy ze światową organizacją. Być może jest nią Fame MMA.

Sajad Gharibi ma 186 centymetrów wzrostu i waży prawie 180 kilogramów. Podnosi ciężary, ale sztuki walki nie są mu obce, w przeszłości uprawiał zapasy. W zeszłym roku mówiono również o możliwym debiucie w KSW. Irańczyk opublikował na Instagramie post, w którym ogłosił, że nawiązał współpracę z jedną z organizacji.

Zobacz wideo

- Nie muszę sobie nic udowadniać. Może przez to nie jest obecny w cyberprzestrzeni. Wolę sprawdzić się w ringu, w którym moi rywale zdobędą pamiątkę w postaci mojego ciosu. "Irański Hulk" jest jedyny w swoim rodzaju... Mam to we krwi, a w połączeniu z ciężką pracą, zamierzam stać się największym wyzwaniem dla każdego rywala. Wkrótce dowiecie się więcej o mojej współpracy ze światowymi organizacjami. Hulk powrócił! - napisał Gharibi.

Trudno określić, o którą organizację chodzi. Być może o Fame MMA, z władzami którego spotkał się już w przeszłości, o czym informował sam właściciel federacji, Wojtek Golla.

Więcej o:
Komentarze (41)
"Irański Hulk" zadebiutuje w MMA! Już ogłosił informację swoim fanom. Może trafić do Fame MMA!
Zaloguj się
 • silds

  Oceniono 9 razy 7

  Bo w przeszłości podobnych już nie było.
  Jego walka to 20 sekund poruszania się, a potem stoi i sapie, bo mu odcięło tlen.

 • polakpl

  Oceniono 9 razy 5

  ruski synthol chyba wszędzie wstrzykiwał

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 4

  a w tej małej głowce może być ptasi móżdżek

 • aciddrummer

  Oceniono 8 razy 4

  A gdzie szyja?

 • rulz007

  Oceniono 5 razy 3

  długo koksiarz nie pożyje..

 • beamas1053

  Oceniono 4 razy 2

  Duża klatka, mały ptak.

 • boromir195419

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wygląga na takiego na którym cios przecuwnika zrobił by wrażenie Dbry powinien być też w sumo bo oprócz wagi ma siłę

 • next-2-come

  Oceniono 1 raz 1

  słabowito to on nie wygląda, ciężary to specyficzny sport - dynamika tam jest liczona w ułamkach sekundy ale nie jest powtarzalna - ciekawe jak taki kafar poradzi sobie w ringu, ciekawe, zapasy to irański sport narodowy, i chłopaki tam potrafią poważnie się poszarpać, więc widząc tyle lekceważących i poniżających komentarzy w stronę tego kolesia i jego kultury zastanawiam się czy to czasem jednak nie kompleksy - tu czytaj narodowo-osobiste - innymi słowy krótkie pytki których spod brzucha nie widać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX