Sport.pl

Były zawodnik MMA może wylecieć z policji! Wykorzystał jedną z technik podczas zatrzymania [WIDEO]

Jerald Williams, były zawodnik MMA, który obecnie pracuje w policji, został zawieszony w czynnościach służbowych. Wszystko przez interwencję, w której Amerykanin posłużył się jedną z technik sztuk walki.

Jerald Williams to były zawodnik MMA. W zawodowej karierze stoczył on cztery walki, z których wygrał trzy, a jedną przegrał. Amerykanin ostatni pojedynek stoczył w grudniu 2012 roku na gali Bellatora. Williams kariery w MMA jednak nie zrobił i obecnie pracuje w policji.

Jedna z niedawnych interwencji Amerykanina w Chicago trafiła do tamtejszych mediów. Pełniący służbę Williams zmuszony był do zatrzymania mężczyzny. Do wykonania tej czynności były zawodnik MMA użył suplesu, czyli ofensywnego chwytu ze sztuk walki polegającego na podniesieniu rywala i obaleniu go na ziemię.

 

Pech chciał, że obalony przez Williamsa mężczyzna uderzył głową o krawężnik. Amerykanin został na razie zawieszony w czynnościach służbowych i czekać będzie na wynik postępowania. Williamsowi zarzucane jest przekroczenie uprawnień, jednak wiele zależeć będzie od tego, jak zachowywał się zatrzymywany mężczyzna. On sam twierdzi, że nie atakował policjanta, który jest zupełnie odmiennego zdania.

Więcej o:
Komentarze (50)
Były zawodnik MMA może wylecieć z policji! Wykorzystał jedną z technik podczas zatrzymania [WIDEO]
Zaloguj się
 • angelus-silesius

  Oceniono 12 razy 6

  Były zawodnik MMA może wylecieć z policji! Wykorzystał jedną z technik podczas zatrzymania.
  Zaś były mistrz w strzelectwie może wylecieć z policji! Strzela tak dobrze, jak na zawodach!

 • paliwoda2

  Oceniono 5 razy 5

  Takie litowanie się nad klientami policji czasami kończy się tym,że taki jeden z drugim pchnie policjanta nożem.Umowa o pracę w policji nie przewiduje,że policjant ma się narażać na zranienia lub utratę życia więc moż używać takich działań, które sa dla policjanta bezpieczne aa dbałość o bezpieczeństwo napastnika jest sprzeczne z dbałością o bezpieczeństwo funkcjonariusza

 • next-2-come

  Oceniono 6 razy 4

  zrobił to dobrze i szybko - gdzie problem? miał go poprosić, aby ściągnął spodnie i mu laskę zrobić?

 • spyderman2

  Oceniono 6 razy 4

  jak wygra duda tak milicja bedzie walic w sówerenów

 • darek8125

  Oceniono 8 razy 2

  nasza, milicja jest lepsza wolą paralizator,albo strzelać w plecy bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo że gość zejdzie, kiedyś gestapo miało czarne mundury, a teraz maja niebieskie.

 • paraproktolog

  Oceniono 4 razy 2

  Nie użył broni więc plus ale takim rzutem mógł mu łeb o krawężnik faktycznie ciężko uszkodzić i policaj tego nie kontrolował. Z drugiej strony zaatakował go od tyłu więc wątpliwe by stawiał czynny opór.

 • soulfly777kris

  Oceniono 8 razy 2

  Z siłą wodospadu żucił nim o glebę. Nie zdziwił bym się jak by zdrapywali mózg z przystanku po kontakcie głowy z krawężnikiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX