Chabib Nurmagomiedow może zarobić 150 milionów! Dwie hitowe walki

Jak informuje brytyjski dziennik "The Sun", saudyjscy milionerzy mają opłacić walki gwiazdy MMA, Chabiba Nurmagomiedowa. Mieliby za nie zapłacić nawet 150 milionów funtów! Wśród potencjalnych rywali Rosjanina wymienia się m.in. Floyda Mayweathera Jr. i Conora McGregora.

Ojciec mistrza UFC w wadze lekkiej, Abdulmanap Nurmagomiedow, mówił niedawno w wywiadzie dla RIA Novosti o kwocie, jaka skusiłaby jego syna do kolejnych walk. - Dajcie nam 100 milionów dolarów. Dzień po walce z Fergusonem dajcie nam tę kwotę. Skoro Dana White tak bardzo potrzebuje tego rewanżu, to zrobi to za takie pieniądze - zapewniał. 

Zobacz wideo

Oferta opłacenia walk Chabiba Nurmagomiedowa pojawiła się z Arabii Saudyjskiej. "Saudyjczycy chcieliby zorganizować w Rijadzie walki Rosjanina z McGregorem i... Floydem Mayweatherem Jr. Za każdy z tych pojedynków gwarantują mu wypłatę na poziomie 75 mln funtów" - poinformował brytyjski dziennik "The Sun". 

Ali Abdelaziz, czyli agent gwiazdy MMA odbył już pierwsze ważne spotkania w sprawie pojedynków. Nie wiadomo jednak nic o ich szczegółach, ani terminach. 

Więcej o: