Polski mistrz porównany do osła. Iskrzy przed pojedynkiem w KSW

Mistrz wagi średniej KSW Scott Askham (19-4) postanowił podgrzać atmosferę w mediach i za pośrednictwem portali społecznościowych uderzył w innego mistrza federacji Tomasza Narkuna (17-3), z którym chciałby się zmierzyć w kolejnej walce.

Scott Askham zastosował zabieg rodem z prowokacyjnego Cyrku Monthy Pythona. Zamieścił we wpisie trzy zdjęcia: na pierwszym widać żyrafę, na drugim osła z filmu "Shrek", a na trzecim... Tomasza Narkuna. Brytyjczyk opatrzył całą grafikę komentarzem: "Potrzebuję pomocy, czy ktoś może mi powiedzieć, który to Tomasz Narkun?".

Askham i Narkun właściwie już umówili się na to, że będą ze sobą walczyć. W niedawnej wymianie tweetów stwierdzili, że jeśli tylko KSW zechce, to mogą zmierzyć się choćby na najbliższej gali tej organizacji, która odbędzie się w marcu w Łodzi.

Świetna walka olimpijczyków w KSW. "Jak byłbyś tak rozbity, to on by cię wyłączył" [KULISY WALKI]

Zobacz wideo

Narkun bije się pod szyldem KSW od 2014 roku. W tym czasie przegrywał zaledwie dwa razy, swój mistrzowski pas dzierży od 2015 roku. Askham walczy w KSW od 2018 roku. Przez ten czas nie został ani razu pokonany, a sam pozostawił w polu takie gwiazdy jak Mamed Khalidov czy Michał Materla.