Brutalna demolka na FEN 27! Sędzia musiał przerwać walkę

Mateusz Rębecki nie dał najmniejszych szans Magomedowi Magomedovowi, brutalnie demolując go łokciami z krucyfiksu, tym samym broniąc pas organizacji FEN po raz trzeci.

Obaj zawodnicy odwrotnie ustawieni. Mateusz Rębecki próbował co jakiś czas obszernego cepa, jednak Magomed Magomedov nie dawał sobie zrobić krzywdy, dobrze pracując na nogach. "Chińczyk" zaprzęgnął do działania niskie kopnięcia. Lewy sierpowy doszedł do szczęki Rosjanina! Magomedov na deskach! Szybko jednak wstał i nie wydawał się być mocno wstrząśnięty. Latające kolano Magomedova, lekko osunęło się o szczękę Polaka. Ponowny mocny lewy doszedł do głowy pretendenta. Rębecki potraktował mocnym niskim kopnięciem nogę Rosjanina. Kolejne latające kolano Magomedova. Mistrz zepchnął pretendenta pod siatkę, gdzie spróbował obalenia, w kontrze na które Magomedov starał się zapiąć duszenie. Rębecki jednak sprytnie i bez problemów się oswobodził z uchwytu. Pozycja boczna, kontrola „Chińczyka”. Pretendent spróbował wstać, w kontrze spadł na jego głowę mocny łokieć. Do końca walki reprezentant szczecińskich Berserkerów kontrolował pojedynek.

Presję od początku zaczął wywierać polski zawodnik. Niskim kopnięciem ustawił sobie rywala pod siatką. Przestrzelone sierpy "Chińczyka" utorowały mistrzowi drogę do sprowadzenia przeciwnika w parter. Pozycja boczna, krucyfiks! Kilka ciosów spadło na głowę Magomedova. Próba americany w wykonaniu mistrza. Rosjanin wykorzystał tę sytuację do sweepa. Rębecki jednak długo na dole nie był, zmieniając pozycję! Magomedov pod siatką, zbierał sporo ciosów od szczecinianina. Ponownie parter, ponownie krucyfiks. Łokcie w wykonaniu Rębeckiego! Magomedov potwornie porozcinany! Sędzia musiał przerwać walkę, a Rębecki obronił pas organizacji FEN po raz trzeci.

Walka wieczoru:

  • 70,3 kg: Mateusz Rębecki pok. Magomeda Magomedova przez TKO (łokcie z krucyfiksu) w 2. rundzie

Karta główna:

  • 93,0 kg: Adam Kowalski pok. Wojciecha Janusza przez jednogłośną decyzję sędziów
  • 70,0 kg: K-1: Marcin Parcheta pok. Gora Harutjunjana przez jednogłośną decyzję sędziów
  • 56,7 kg: Eva Dourthe pok. Katarzynę Lubońską przez techniczne poddanie (duszenie gilotynowe) w 1. rundzie
  • 61,2 kg: Sebastian Romanowski pok. Rildeci Limę Diasa przez jednogłośną decyzję sędziów
  • 77,1 kg: Kamil Gniadek pok. Michała Balcerczaka przez techniczne poddanie (duszenie trójkątne rękoma) w 1. rundzie
  • 93,0 kg: Łukasz Sudolski pok. Michała Gutowskiego przez TKO w 1. rundzie
  • 77,1 kg: Jacek Jędraszczyk pok. Samuela Vogta przez KO (prawy) w 2. rundzie
  • 120,2 kg: Kirill Kornilov pok. Seweryna Kirschhiebela przez KO (ciosy, łokcie, kolana) w 2. rundzie
  • 61,2 kg: Mariusz Joniak pok. Oleksiego Polischuka przez jednogłośną decyzję sędziów
Więcej o: