Nie żyje Rocky Johnson - legenda wrestlingu. Ojciec słynnego "The Rocka"

Rocky Johnson nie żyje! Ojciec Dwayne'a "The Rocka" Johnsona zmarł w wieku 75 lat. Przed czwartkową galą NXT organizacja WWE uhonorowała swojego byłego zawodnika.

Wayde Douglas Bowles znany jako Rocky Johnson nie żyje. 75-latek w latach 60., 70 i 80. był jedną z największych gwiazd wrestlingu. Później trafił też do WWE Hall of Fame.  Rocky Johson był również ojcem jednej z największych gwiazd w historii pro wrestlingu, a więc Dwayne’a „The Rocka” Johnsona, a obecnie najlepiej opłacanego aktora Hollywood. 

Rocky Johnson debiutował w wrestlingu w 1964 roku, pięć lat później dostał się na sam szczyt, gdy trafił do WWE (wówczas WWF) - czyli największej organizacji wrestlingu na świecie. W 1991 przeszedł na emeryturę i zajął się trenowaniem, m.in swojego syna - Dwayne;a "The Rock'a" Johanssona, który w pierwszej dekadzie XXI wieku był największą gwiazdą WWE. Obecnie jest zaś najlepiej zarabiającym aktorem. 

Przed środową galą NXT WWE przygotowało specjalny materiał wspominkowy dla swojej dawnej gwiazdy. Kondolencje dla rodziny znanego aktora płyną w social mediach z całego świata.

Więcej o: