Pracownica widowiskowo obezwładniła złodzieja! Prezes UFC oferuje jej pracę [WIDEO]

Furorę w internecie robi filmik, na którym pracownica centrum handlowego obezwładnia złodzieja. Jej interwencja była tak widowiskowa, że aż Dana White, prezes UFC, zaproponował jej pracę.
Zobacz wideo

Dana White jest znany ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Prezes UFC często komentuje różne sytuacje spoza świata MMA. Tak stało się i tym razem.

Niedawno furorę w sieci robił filmik, na którym widać, jak pracownica centrum handlowego bezpardonowo rozprawia się z uciekającym ze sklepu złodziejem. Kobieta przez chwilę szarpie się z uciekinierem, a następnie go przewraca, dzięki czemu daje czas ochronie na reakcję.

Jak się okazało, kobieta z powodu tej akcji została zwolniona z pracy. O wszystkim dowiedział się Dana White, który postanowił wynagrodzić jej stratę zatrudnienia.

- To jest Summer. Powstrzymała złodzieja przed ucieczką ze sklepu BestBuy na Hawajach i została za to zwolniona. Lecę do niej w ten weekend, żeby wręczyć bilety na walkę McGregor vs Kowboj. Chcę, aby dla mnie pracowała! Summer, przygotuj się na najlepszy weekend swojego życia!” - zapowiedział prezes UFC.

Więcej o MMA przeczytasz na portalu InTheCage.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.