Sport.pl

Oficjalnie: Marcin Najman wraca do klatki. Jego rywalem będzie debiutant

Marcin Najman (2-4) nie daje o sobie zapomnieć. 40-latek opublikował filmik na swoim facebooku, gdzie oświadczył, że już w marcu zawalczy na gali FAME MMA VI, gdzie jego rywalem będzie Piotr Piechowiak (0-0).
Zobacz wideo

Kilka miesięcy temu odbyła się gala FAME MMA V, gdzie celebryci i gwiazdy internetu walczą na zasadach MMA. W oktagonie zobaczyliśmy także Marcina Najmana, który pokonał Bonusa BGC. I choć 40-letni pięściarz jest wątpliwej klasy sportowcem, to był jednak zdecydowanym faworytem tej walki, bo do tej pory 30-letni raper z Poznania stoczył tylko trzy pojedynki na zasadach MMA. Na gali FAME MMA V przegrał czwartą, Najman znokautował go już w 1. rundzie. Dla Najmana była to szósta walka na zasadach MMA i dopiero druga wygrana. Po ogłoszeniu werdyktu w klatce pojawił się strongman - Piotr Piechowiak, który wyzwał Najmana do walki.

Najman przyjął wyzwanie i na swoim profilu w mediach społecznościowych oświadczył, że do walki dojdzie już w marcu w Częstochowie na gali FAME MMA VI.

Więcej o:
Komentarze (22)
Oficjalnie: Marcin Najman wraca do klatki. Jego rywalem będzie debiutant
Zaloguj się
 • kolojabolo91

  Oceniono 6 razy 4

  Marcin Najman , to swego rodzaju fenomen i bardzo inteligenty gość - nie,nie jestem po środkach psychoaktywnych :)Jego "kariera " w sportach walki per saldo jest żadna - to jest najbardziej dyplomatyczne podsumowanie, ale..Ma piękną żonę ,zna się z wieloma celebrytami ,potrafi organizować własne gale (w tym "słynna z tvp, z Górniak przy pustym Narodowym) etc.Wielu już nie lubi prawie tak samo , jak tego pana czytając moje wypociny:)Ale skąd inteligencja ?Facet jest wszędzie, w dziale sport ,na plotkach,srotkach,w mediach publicznych etc.Dlaczego się tak wydurnia ?Odp. jest prosta: bo zarabia ciężki hajs na tym.Już od dawna wiadomo , że nie "ważne co o tobie mówią , tylko jak".Pod tym względem pan Marcin jest mistrzem świata.Jeśli mamy (słuszne ) pretensje do kogoś za całą "sytuację i poziom wszystkiego " , to po kolei : do mediów, dziennikarzy , promotorów, organizatorów, zawodników, no i .. NAS -widzów.Pan Marcin jak byznesmen : jest popyt, to jest podaż , ot cała prawda ..Pozdrawiam "dziennikarzy z działu sport " ..;p

 • antirussia81

  Oceniono 3 razy 3

  Chłop zarabia na tych "walkach" całkiem nieźle, na treningach - sądząc po tuszy - raczej się nie przemęcza, więc nie ma co się dziwić, że ciągle startuje. Dopóki ludzie chcą go oglądać, dopóki organizatorzy tych cyrków będą mu płacić - byłby głupi, gdyby nie skorzystał.

 • radek_sziwa

  Oceniono 2 razy 0

  Uwielbiam tego naszego Marcinka. To taki XXI'wieczny klaun, bez peruki i śmiesznego nosa, za to nadal wywala się na skórce od banana. Jak tu go nie kochać? :)

 • hakatumba

  Oceniono 2 razy 0

  Najman będzie walczył z ciężarną w 8. miesiącu...Ma spore szanse choć tamtych będzie dwoje....

 • drvx

  Oceniono 2 razy 0

  Wraca do klatki? No cóż, widocznie tam jest jego miejsce.

 • comentarista

  Oceniono 2 razy 0

  Nie mogę się doczekać, Najman zawsze dostarcza rozrywki na najwyższym poziomie. Kabaretowym. Ale z drugiej strony, podziwiam za determinację. Każdy inny dałby sobie już spokój

 • hujowalatarka

  Oceniono 2 razy 0

  ...wraca do klatki... w ZOO.

 • alderamin

  Oceniono 1 raz -1

  dziękuje Marcin serdecznie za życzenia i życzę ci kolejnej wspaniałej walki w oktagonie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX